У лікарнях Житомирської області пацієнтами з COVID-19 заповнено вже менше 29% ліжок

У лікарнях Житомирської області пацієнтами з COVID-19 заповнено вже менше 29% ліжок

У лікарнях Житомирської області пацієнтами з COVID-19 заповнено вже менше 29% ліжок

Сьогодні, 14:36

Станом на 11 травня на Житомирщині діагноз COVID-19 підтверджено у 85 761 особи, з яких у 16 – за минулу добу.

Про це йшлося сьогодні, 11 травня, на щотижневому підсумковому брифінгу Житомирської ОДА щодо ситуації з коронавірусом у Житомирській області за участю першої заступниці голови ОДА Наталії Остапченко.

Протягом минулого тижня коронавірусну інфекцію виявили у 969 жителів. Одужало 3068 осіб та, на жаль, померло 45”, — повідомила Наталія Остапченко.

Перша заступниця голови ОДА також зазначила, що Житомирська область наразі перебуває у «помаранчевій» карантинній зоні, щодня фіксується поступове зменшення кількості осіб, які потребують госпіталізації для проходження лікування від коронавірусної інфекції, та відповідно зменшується заповненість ліжок у закладах охорони здоров’я.

Так, за інформацією КНП “Обласний центр громадського здоров’я” Житомирської обласної ради станом на 10 травня заповненість ліжок у закладах охорони здоров’я області, визначених для госпіталізації пацієнтів із підтвердженим діагнозом COVID-19, становить:

  Поліцейські Житомирщини видворили іноземця-порушника за межі країни. ФОТО

у лікарнях, які внесені до переліку закладів охорони здоров`я, що визначені для госпіталізації пацієнтів з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2:

всього ліжок – 2939;

забезпечено ліжок киснем – 2622;

зайнято ліжок хворими на COVID-19 – 724;

зайнято ліжок пацієнтами з підозрою на COVID-19 – 122.

Кількість ліжок у лікарнях резерву:

всього ліжок – 91;

забезпечено ліжок киснем – 46;

зайнято ліжок хворим на COVID-19 – 0;

зайнято ліжок пацієнтами з підозрою на COVID-19 – 0.

Всього станом на 10 травня заповненість ліжок у закладах охорони здоров’я Житомирської області, визначених для госпіталізації пацієнтів із підтвердженим діагнозом COVID-19, становить 28,79% від загальної кількості ліжок.

Наталія Остапченко наголосила, що задля подальшого покращення епідеміологічної ситуації у Житомирській області потрібно неухильно дотримуватися вимог карантину, а також профілактичних заходів, одним із яких є вакцинація від COVID-19.