У Житомирі чоловік отримав 5 років ув’язнення за розповсюдження дитячої порнографії

У Житомирі чоловік отримав 5 років ув'язнення за розповсюдження дитячої порнографії

У Житомирі чоловік отримав 5 років ув’язнення за розповсюдження дитячої порнографії

Сьогодні, 14:27

Житомирською окружною прокуратурою забезпечено підтримання публічного обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом розповсюдження місцевим жителем відеопродукції із зображенням порнографічного характеру, що містить дитячу порнографію.

Про це інформує Житомирська обласна прокуратура.

Вироком Богунського районного суду міста Житомира від 12.05.2021 особу визнано винним у скоєнні кримінального правопорушення за ст. 301 КК України та призначено покарання у виді позбавлення волі строком на 5 років з позбавленням права займатися діяльністю, пов’язаною із виготовленням, демонстрацією, розповсюдженням відеопродукції в мережі Інтернет строком на один рік.

За даними судового слідства, житель міста Житомира, 1982 року народження, за допомогою спеціальної програми, встановленої на власний комп’ютер, розповсюджував через мережу Інтернет відеофайли порнографічного характеру для інших користувачів.

Під час обшуку правоохоронцями вилучено дев’ять системних блоків, на одному з яких розміщені 11 файлів порнографічного змісту за участю дітей.

Свою вину чоловік не визнав та розповів власну версію подій. Однак суд розцінив таку позицію як намагання обвинуваченого пом’якшити свою участь у скоєному або уникнути відповідальності.

  СБУ знайшла учасника незаконного збройного формування, який отримав медаль за анексію Криму

На даний час вирок не набув законної сили та може бути оскаржений.