Чому у Житомирі немає нічних тролейбусних маршрутів?

Чому у Житомирі немає нічних тролейбусних маршрутів?

Чому у Житомирі немає нічних тролейбусних маршрутів?

Сьогодні, 15:36

У Житомирі скасовано нічні тролейбусні маршрути.

В управлінні транспорту і зв’язку причиною цьому називають карантинні обмеження, спрямованими на запобігання поширенню коронавірусної хвороби.

«Дійсно, нічні тролейбусні маршрути відмінені ще з початку поточного року. Всі нічні рейси відмінені у зв’язку з карантинними обмеженнями, які у нас діють фактично ще з минулого року. Тобто, нічні тролейбуси не курсують п’ятий місяць – ми потрапили до червоної зони, і були часові обмеження», – каже начальник управління транспорту і зв’язку Житомирської міської ради Костянтин Підпокровний

Раніше нічні тролейбуси працювали до 00:00-01:00 год., а потім з 4-ї години ранку. Зараз тролейбуси курсують до 21:30-22:00 год., а потім вже з 05:00-05:30 год.

Про відновлення курсування нічних тролейбусів мова поки не йде.

«Поки рішення щодо відновлення не прийняте. Транспортні обмеження є і в червоній, і в жовтій зонах. Тому поки не відновлюємо, але чекаємо відповідного рішення. Його у робочому порядку має ухвалити ТТУ і надати пропозицію управлінню транспорту і профільним заступникам міського голови. Але поки від ТТУ таких пропозицій не надходило», – додає Костянтин Підпокровний.

  МУЗІКА. Григорий Лепс- Он был старше ее