В Україну увірветься літо з сильними грозами: синоптики оновили прогнози

В Україну увірветься літо з сильними грозами: синоптики оновили прогнози

В Україну увірветься літо з сильними грозами: синоптики оновили прогнози

Сьогодні, 10:42

Погода в Україні в найближчий тиждень порадує високими температурами та майже вже літньою погодою. Однак у всіх регіонах країни синоптики прогнозують короткочасні дощі та грози.

Про це повідомляється на сайті Gismeteo.ua.

На сході температура повітря з п’ятниці піде вгору і в денні години очікується підвищення до +24 +25 градусів. Грози пройдуть у п’ятницю та суботу, а потім з Понеділка синоптики прогнозують сильні дощі та грози до кінця тижня. Нічна температура теж піде вгору, до + 12 + 17 градусів.

У південних областях сухо буде тільки в п’ятницю і суботу, з неділі зарядять дощі, можливі сильні грози. Температура повітря вночі підніметься до + 13 +15 градусів, вдень прогріється до +19 градусів, а в кінці наступного тижня до + 22 градусів.

Північ країни заливатиме дощами та грозами з п’ятниці, 14 травня. Невеликий перепочинок можна очікувати тільки після 20 травня. Нічна температура коливатиметься від +11 до +14 градусів, вдень стовпчики термометрів показуватимуть від +18 до + 22 градусів.

  У Маріуполі в ТРЦ дитина знайшла і з'їла засіб від гризунів, який прийняла за цукерку

На заході України в найближчий тиждень буде прохолодно, температура в денний час не перевищить +15 +19 градусів. Наступного тижня очікується невелике похолодання 18-20 травня, вдень температура впаде до +14 +15 градусів. Вночі в регіоні очікується від + 9 до + 11 градусів. У п’ятницю буде сухо, а з 15 травня синоптики прогнозують короткочасні дощі та грози.

У Києві з п’ятниці йтимуть дощі, можливі грози та погода почне поліпшуватися тільки в кінці наступного тижня. Температура повітря з суботи піде вгору, вночі в столиці буде від +11 до +14 градусів, вдень очікується від +18 до +23 градусів.