У Житомирі під варту взяли третього підозрюваного у збуті підроблених доларів

У Житомирі під варту взяли третього підозрюваного у збуті підроблених доларів

У Житомирі під варту взяли третього підозрюваного у збуті підроблених доларів

Сьогодні, 09:31

Апеляційну скаргу Житомирської обласної прокуратури на рішення суду першої інстанції щодо обрання підозрюваному у збуті підроблених доларів США цілодобового домашнього арешту Житомирським апеляційним судом задоволено у повному обсязі.

Про це 13 травня поінформувала пресслужба прокуратури Житомирської області.

Відтак 12.05.2021 ухвалу Корольовського районного суду міста Житомира скасовано та постановлено нове рішення – застосування особі запобіжного заходу у виді тримання під вартою з правом внесення грошової застави у розмірі понад 136 тис. грн.

Як повідомлялося раніше, судом першої інстанції під час обрання запобіжних заходів трьом фігурантам кримінального провадження поміщено під варту лише одного, щодо двох інших застосовано цілодобовий домашній арешт. Прокуратура подала скарги на ухвали про домашній арешт, за результатом розгляду яких ухвалено нові рішення (одне з них – 26.04.2021). Таким чином, за принципової позиції прокуратури, трьом підозрюваним у зберіганні, придбанні, перевезенні та збуті підроблених грошей (ч. 2 ст. 199 КК України), застосовано запобіжні заходи у виді тримання під вартою”, – йдеться у повідомленні.

  Степанов про Covid: У нас не буде легкою зими, буде дуже важко

Нагадаємо, групу осіб викрито та затримано під час збуту ними підроблених доларів США на території Житнього ринку.