Що буде з житомирською панчішною фабрикою та її працівниками?

Що буде з житомирською панчішною фабрикою та її працівниками?

Що буде з житомирською панчішною фабрикою та її працівниками?

Сьогодні, 10:54

Житомир живе розмовами про долю Панчішної фабрики, яку нещодавно продали.

Що буде з житомирською панчішною фабрикою та її працівниками?

Журналісти сайту Житомир-Онлайн дізналися, що виробничі потужності фабрики викупив інвестор із Полтави, який займається подібним бізнесом. Саме виробництво перенесуть на інший край Житомира – на “Музикалку”. Працівники фабрики дуже переживають, чи збережуться їхні робочі місця. Люди бояться на схилі років втратити роботу, де вони є професіоналами.

Взагалі, міська рада та Сергій Сухомлин мали б особисто контролювати це питання, адже Житомир має цінний людський капітал – гарних спеціалістів з виробництва шкарпеток і втрачати його нам не можна…

Але, здається, для “хазяїв” Житомира найціннішим є інший капітал – земельний. Саме звільнення апетитної земельної площі і було основним у цій комбінації з Панчішною фабрикою.

Кажуть, на цю територію уже поклали око пани Гереги, власники “Епіцентру”. Можливо, у нашому місті на новоград-волинському напрямку скоро з’явиться новий “Епіцентр”. А житомирські бізнесмени з малого та середнього бізнесу – конкуренти “Епіцентру” – можуть втратити свої бізнеси та невдовзі поїдуть працювати до якоїсь Польщі.

  За добу три жительки Житомира померли від коронавірусу

Але що зробиш, коли наше місто не для житомирян, а для київських акул бізнесу.

Решту цього апетитного шматка землі має забрати під будівництво мікрорайону… хто? – вгадайте з першого разу! Правильно, Борислав Розенблат.

Сумно, бізнес-гігант, продукцію якого знали у багатьох країнах світу, який давав роботу і заробіток тисячам житомирян, майже тихо і непомітно “помер”, а не перейшов в інший, більш потужний, вимір. А над житомирянами й далі якийсь час глузуватимуть в українському інтернеті, називаючи їх мешканцями “міста шкарпеток“…