Житомирянам пропонують здати використані батарейки

Житомирянам пропонують здати використані батарейки

Житомирянам пропонують здати використані батарейки

Сьогодні, 13:03

Жителям Житомира пропонують 17-20 травня 2021 року здати відпрацьовані батарейки в рамках екологічної ініціативи «Збір відпрацьованих елементів живлення (батарейок) для подальшої гарантованої утилізації».

Відпрацьовані батарейки можна здати в спеціальний бокс, який розміщений в приміщенні Житомирської міської ради (майдан ім. С.П. Корольова 4/2).

Екологічна ініціатива проходить в рамках урбаністично-культурного фестивалю «Майстерня міста Житомир 2021: Перезавантаження 6.0». Мета – зберегти навколишнє середовище від токсичних відходів, підвищити рівень екологічної свідомості та культури мешканців Житомирської громади, сприяти відповідальному ставленню до довкілля та екологічних проблем.

«Проєкт «Збір відпрацьованих елементів живлення (батарейок) для подальшої гарантованої утилізації» є одним із завдань пріоритету «Зелене місто» Концепції інтегрованого розвитку Житомира до 2030 року та орієнтований на збереження довкілля, формування екосвідомості серед дітей та молоді, залучення мешканців до теми збереження довкілля.

Реалізація даного проєкту покаже відповідальному бізнесу дорожню карту безпечної утилізації відпрацьованих елементів живлення (батарейок»).

  Меблева фурнітура - основа міцності та надійності конструкцій