З 1 червня у Житомирі починають працювати інспектори з паркування

З 1 червня у Житомирі починають працювати  інспектори з паркування

З 1 червня у Житомирі починають працювати інспектори з паркування

Сьогодні, 17:08

У Житомирі запроваджують нову систему роботи із порушниками ПДР у частині зупинки й стоянки транспортних засобів. На вулицях міста з 1 червня працюватимуть інспектори з паркування муніципальної інспекції міської ради, які матимуть право виносити штраф в розмірі від 340 до 680 грн.

«Головна мета роботи інспекторів – вивільнення пішохідних зон міста та безпека велопростору. Перші дні інспектори проводитимуть превентивну роботу, пояснюючи водіям про порушення та адміністративну відповідальність за них», – каже заступник міського голови Олександр Шевчук.

«На базі муніципальної інспекції вводиться підрозділ інспекторів з паркування. Ми розпочинаємо тестовий режим з 1 червня, на часі інспектори проходять навчання. Наразі всі інспектори обладнанні сертифікованою технікою: за допомогою планшету фіксується порушення, це є доказовою базою в судах, принтер друкує самі повідомлення, а камера – фіксує місце, де знаходиться інспектор».

Основні завдання інспектора – це контроль за дотриманням законодавства у сфері паркування, притягнення винних осіб до відповідальності за порушення законодавства та фіксування правопорушень.

  У Житомирі в дитячій лікарні планують знизити вартість ПЛР-тестування

«На сайті міської ради розміщене посилання, де водій може знайти за номером свого авто наявність чи відсутність правопорушення, по номеру ID він може ознайомитись детально з фотофіксацією вчиненого правопорушення. Маємо на сьогодні 5 інспекторів, за кожним буде закріплена територія перевірки правил паркування», – розповідає Олександр Шевчук.

Ознайомитись з системою можна на сайті міської ради за посиланням: https://my.zt-rada.gov.ua/insp

Довідково: Інспектор з паркування – це посадова особа, яка працює в органах місцевого самоврядування, має відповідні посадові повноваженні і якій надано право розглядати справи про адміністративні правопорушення, передбачені частинами першою, третьою та шостою статтею 122, частинами першою, другою та восьмою статтею 152-1 КУпАП.