Житомирську малечу запрошують на «Чілдрен Кінофест»

Житомирську малечу запрошують на «Чілдрен Кінофест»

Житомирську малечу запрошують на «Чілдрен Кінофест»

Сьогодні, 15:01

Розпочалася безкоштовна реєстрація на кінотеатральні покази восьмого фестивалю мистецтва кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест», які проходитимуть з 28 травня до 2 червня у понад 20-ти містах України (перелік кінотеатрів – тут). Частина фільмів також буде продемонстрована онлайн з 28 травня до 6 червня, на сайті «Чілдрен Кінофесту».

До конкурсної програми традиційно ввійшло сім дитячих фільмів, відібраних на найбільших європейських кінофорумах. Юні глядачі виступають у ролі журі фестивалю та голосують за фільми, які сподобалися їм найбільше. Переможця міжнародного конкурсу буде обрано шляхом підрахунку глядацьких голосів та оголошено на онлайн-церемонії закриття фестивалю 6 червня.

Фестиваль закриє володар Гран–прі попереднього року – українська фантастична пригодницька стрічка «Фокстер & Макс» Анатолія Матешка. Фільм буде доступний онлайн на сайті online.childrenkinofest.com.

Реєстрація на кожен фільм кінотеатральної програми розпочинається за чотири дні до його показу. Зареєструватися на покази може кожен охочий – для цього потрібно обрати місто і фільми для перегляду, а також заповнити електронну форму на сайті «Чілдрен Кінофесту».

  В Ізраїлі розпочали масову вакцинацію третьою дозою

Зареєструватися на онлайн-покази можна з 28 травня, 9:00.

Фестиваль організовано компанією «Артхаус Трафік» за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Партнером заходу є і Житомирська міська рада.

Із 19 травня відкрито реєстрацію організованих груп дітей від благодійних організацій та фондів, громадських і державних організацій, навчальних та позашкільних закладів. Координатор фестивалю у Житомирі Ігор Шурпан тел. 097 648 73 18.