Подружжя Новарчуків із Житомирщини 60 років разом. ВІДЕО

Подружжя Новарчуків із Житомирщини 60 років разом. ВІДЕО

Подружжя Новарчуків із Житомирщини 60 років разом. ВІДЕО

Сьогодні, 14:51

Подружжя Ніни та Віктора Новарчуків із села Садки Семенівської громади у шлюбі 60 років. Познайомилися вони у 1960 році, а вже через рік одружилися. Пара є найстаршою у Семенівській громаді.

Віктор та Ніна Новарчуки у шлюбі 60 років. Познайомилися, кажуть, на весіллі і відтоді вже не розлучалися, – йдеться в сюжеті Суспільного.

“Я ніби відчув, що з нею буде пов’язане моє життя. Ніби щось мене стукнуло, що ця жінка – моя”, – розповідає Віктор Новарчук.

Коли одружувалися, Ніні було 19 років, Віктору – 21.

“Весілля було у хаті, а наречену, тобто мене, привезли із другого села, – каже пані Ніна. – Мені було19 років – можете собі уявити, що це за наречена. І ми отут посідали, я глянула у вікно, а там повно людей – дивляться, що це ж привів наречену із іншого села”.

60 років промайнули непомітно – у шлюбі, каже подружжя, бувало по-різному.

  Українці вже шостий місяць поспіль активно збувають валюту

“Всяке було, – говорить пан Віктор. – Нас завжди об’єднувало те, що ми не хотіли, аби наші діти виросли поганими”.

“Так, всіляке бувало, – погоджується пані Ніна. – Був, як кажуть, і гіркий полин, і солодкий мед, але його було дуже мало. Бо ми першочергово думали про роботу. Час промайнув непомітно. Діти росли – то те, то інше. А потім онуки з’явилися – це ж теж велика радість. У нас вже є 7 онуків та 3 правнуків”.

Ніна та Віктор Новарчуки кажуть: основа сім’ї – не стільки любов, скільки повага. Бо коли люди поважають одне одного, то в родині є лад і порозуміння, а це, в свою чергу, дозволяє будувати міцну і щасливу сім’ю.