У Житомирі на вулиці Бориса Тена латали ями вздовж трамвайних колій. ВІДЕО

У Житомирі на вулиці Бориса Тена латали ями вздовж трамвайних колій. ВІДЕО

У Житомирі на вулиці Бориса Тена латали ями вздовж трамвайних колій. ВІДЕО

Сьогодні, 16:25

Дорогу вздовж трамвайних колій по вулиці Бориса Тена комунальники відремонтували ямковим ремонтом. Так само планують ремонтувати асфальтне покриття по вулиці Небесної Сотні. Водії кажуть, що такий ремонт неефективний, експерти – що краще покласти бруківку.

9 червня кореспонденти Суспільного побували на місці ремонту і поспілкувалися з кермувальниками, котрі проїжджали вулицею Бориса Тена. Водій Анатолій Заган говорить, що цією вулицею їздить часто і ямковий ремонт вважає неефективним.

“Це ремонт на два тижні, бо при першому дощі їх повибиває. Треба їхати потихеньку, бо дорога дуже погана, але їхати доводиться. Намагаємося оминати цю частину ділянки”, – каже Анатолій.

Головний інженер управління автошляхів Житомира Юрій Собченко розповів Суспільному, що ямковий ремонт на цій дорозі проводять щороку після закінчення зими.

“На даний час була проведена забивка аварійно-небезпечних ям, так як машини потрапляють туди, переїжджаючи колії. Тому ми вирішили виконати саме такі роботи і забити ями ямковим ремонтом”,
– говорить Юрій Собченко і додає, що у такий же спосіб планують відремонтувати асфальтне покриття на вулиці Небесної Сотні.

  Консервовані зелені помідори на зиму. Смачна закуска до будь-якого столу

За словами члена міської комісії з безпеки руху Романа Кравчука, питання з ремонтом дорожнього полотна під трамвайними коліями існує вже не перший рік і до його вирішення потрібно підходити системно.

“Як на мене, то ця вулиця є яскравим прикладом. Значних капіталовкладень тут не потрібно. Треба з кожної сторони від колій по сантиметрів 20-30 покласти бруківку і це, на мою думку, вирішить питання із швидким руйнуванням асфальтного полотна“, – каже Роман Кравчук.