У Житомирі працівники колцентру запрошують людей на вакцинацію у вихідні

У Житомирі працівники колцентру запрошують людей на вакцинацію у вихідні

У Житомирі працівники колцентру запрошують людей на вакцинацію у вихідні

Сьогодні, 17:02

Записатися на вакцинацію проти COVID-19 можна через контактний номер колцентру, який дії на базі Центру ПМСД, – 0800350436

Наразі фахівці колцентру обдзвонюють людей, які записалися через портал “Дія”. На сьогодні колцентр запросив уже понад 700 осіб. Відомо, що у суботу вже прийде щеплюватися 200 житомирян, які отримають першу дозу вакцини.

Нагадуємо, що 12 та 13 червня у Житомирі на базі ЗОШ № 6 діятиме центр вакцинації, тут будуть створені спеціальні зони реєстрації, очікування та введення вакцини. Із собою потрібно мати паспорт та ідентифікаційний код для введення в систему.

«Проводитимуть щеплення вакциною CoronaVac при введенні першої дози. Також запрошуються люди, які мають отримати другу дозу вакциною AstraZenec», – говорить керуючий центром вакцинації Олександр Косміна.

Динаміка з вакцинації у Житомирі позитивна. «На сьогодні зроблено майже 14 тис. щеплень, і лише в однієї пацієнтки проявилася побічна дія. У жінки підвищилася температура та було почервоніння у місці ін’єкції. Вона звернулася до медичного закладу, її госпіталізували. Стан жінки нормальний, ніяких ознак, що загрожують життю, у жінки не бул
о», – зазначив Олександр Косміна.

  У Житомирі орендарів комунального майна звільнять від сплати за оренду