З ким із олігархів побореться Володимир Зеленський у Житомирі?

З ким із олігархів  побореться Володимир Зеленський у Житомирі?

З ким із олігархів побореться Володимир Зеленський у Житомирі?

Сьогодні, 10:23

Україна в очікуванні старту боротьби Президента із олігархами. І навіть – із олігархатом. Адже не лише із Коломойським, Ахметовим, Живаго, Пінчуком і Медведчуком Президент України збирається боротися. Головне у олігархаті – олігархи на місцях. Цікаво, що тривалий час Житомирщину вважали територією, вільною від олігархів. Жоден регіон Житомирщини не був підконтрольний певному олігарху, так як це було на Волині, Львівщині чи Закарпатті. Не кажучи вже про Харківщину чи Донецьк-Луганськ. Десь там, за межами Полісся, вирували олігархічні змагання і творилися усілякі супероборудки. Житомирщина давала свої простори під Бакая, Єханурова, Жебрівського і т.д. і т.п. Але жоден із них олігархом себе вважати не смів, бо чогось олігархічного у нього не вистачало.

З ким із олігархів  побореться Володимир Зеленський у Житомирі?

Але це зовсім не означає, що сьогодні олігархів на Житомирщині немає взагалі. Є і, причому, у класичному вигляді. Ось , до прикладу, візьмемо депутатський корпус Житомирської обласної ради. Тут олігархів у класичному розумінні слова не так багато, але ж є. Нагадуємо, що олігарх – це не тільки мільйонер у гривневому , або (для впевненості та солідності) – у доларовому «ісчислєнії». Ні, до мільйонів євро мають обовязково додаватися ще й політичний вплив (статус) і вплив на засоби мас-медіа. Тому, якщо хтось називає Леоніда Крігера олігархом, бо він, бачте, мільйонер і, до того ж, літає на власному вертольоті, то це не так. Крігер не має ні телеканалу, ні навіть власного сайту. Теж саме можна сказати і про Петра Рудя. Він також літає на вертольоті. Має непогані статки у тому ж таки доларовому еквівалєнті. І депутатом вже не перший раз обирається. Але немає у Петра Володимировича власних ЗМІ. Наприклад, сайту «Рудь-інфо», чи однойменного «ЮТУБ-каналу». Тому, вибачте, шановний пане Рудь, у олігархи Ви не потрапляєте. А це значить, що боротися із вами ніхто не буде.

  У Житомирі будівництво сміттєпереробного заводу розпочнуть у 2021 році

Кого ж можна записати у олігархи на Житомирщині. Класичним олігархом можна вважати Олександра Рабіновича. Дуже пристойні статки має цей чоловік, і депутатом був не один раз. Ось зараз у Житомирській раді очолює фракцію і цілу депутатську земельно-екологічну комісію. А головне – має під рукою власний телеканал, який у Житомирі називають «першою кнопкою». Під стать і «по опредєлєнію» олігархом можна назвати і Ігора Гундича. Небідний і дуже небідний екс- чиновник і нині процвітаючий агробізнесюк, пан Гундич також є впливовим депутатом Житомирської облради і має власний Інтернет-сайт. Отож – класичний олігарх місцевого розливу. Кого ще? Кого ще можна віднести до олігархів житомирського пошиву? Точно – Сергія Івановича Сухомлина. За рівнем статків йому може вже й дехто із донецьких позаздрити, а за рівнем впливу на політику Сергій Сухомлин вже «переплюнув» гігантів -олігархів. Он чого лише варта оцінка Сухомлина Президентом України Володимиром Зеленським. Тільки тут якраз неувязочка виходить. Бо ж Президент зібрався боротися із олігархами. Ну, із Рабіновичем чи Гундичем – тут ще можна буде поборотися. Але як же боротися із Сухомлиним, якому Президент кілька днів тому подарував свою візитівку? В знак абсолютної поваги і довіри до мера, який гігантськими кроками веде Житомир до Європи.

  ПОСМІХНІТЬСЯ!

Очевидно після того, як війна із олігархами буде оголошена, наступить черга шукати примирення. І , швидше за все, мирний договір між Президентом і олігархами буде підписаний десь під 30-річчя Незалежності. Дата – достойна і підходяща для будь-яких амністій, примирень і спалювання мостів. Ну, а той, хто літав на вертольотах, продовжить це робити. Головне – позбутися не «заводов і пароходов», а лише газет і телебачення.

Автор статті: Сидір Ковпак