Як розпізнати жінку, котра хоче сексу

Як розпізнати жінку, котра хоче сексу

Як розпізнати жінку, котра хоче сексу

Сьогодні, 15:37

Жінки часто соромляться сказати про те, що їм хочеться сексу.

Але жіноче тіло подає певні сигнали, за якими чоловік має це зрозуміти.

Є кілька ознак, за якими хлопець може зрозуміти бажання жінки.

Важливу роль грає тактильний контакт. Якщо дівчина дозволяє себе торкатися – це означає, що вона дає дозвіл увійти в особистий простір, а згодом, можливо, і в ліжко. Гладячи ноги, живіт, волосся без перешкод з боку партнерки є сигналом до того, що можна переходити до наступного етапу.

Ще одна ознака – інтимні теми. Розмови про секс підігрівають інтерес. Дівчина не буде розмовляти з другом про свої уподобання в ліжку. Якщо вона почала говорити про інтим, то хоче більшої близькості. Водночас, перед першим сексом із нею не треба одразу запитувати про експерименти. Це може її налякати.

Жінка відповідає взаємністю на дотики, поцілунки і пропозиції – ще одна ознака її сексуального бажання.

  У поліклініці на Ріхтера приймають житомирські лікарі за новими спеціальностями

Треба приглянутись і до сексуального одягу. Для дівчат секс не завжди є спонтанним, вони, як правило, готуються до такої події завчасно. На прогулянку з хлопцем у френд-зоні жінка не одягне коротку сукню, підбори і глибоке декольте.

Дослідникам вдалось з’ясувати, в який час доби людям найбільше хочеться сексу. Опитування провела компанія, яка продає іграшки для дорослих. Опитали 2 300 дорослих людей і виявили, що у жінок та чоловіків дуже відрізняються побажання щодо інтиму. Жінкам більше до вподоби секс ввечері, а чоловікам зранку. За словами 70% жінок, вони зустрічались з тими, хто мав зовсім інший рівень сексуального потягу та період, коли хочеться розваг у ліжку.