7 сімей Житомирщини отримали пільгові кредити на житло, – Бунечко

7 сімей Житомирщини отримали пільгові кредити на житло, - Бунечко

7 сімей Житомирщини отримали пільгові кредити на житло, – Бунечко

Сьогодні, 13:17

Сьогодні, 11 червня, під головуванням голови Житомирської ОДА Віталія Бунечка відбулося засідання обласної комісії щодо розгляду звернень за фінансовою підтримкою для купівлі, реконструкції або будівництва житла.

На розгляд членів комісії надійшло 7 пакетів документів щодо надання фінансової підтримки на загальну суму 1 млн 750 тис. грн.

Про це поінформував в.о. директора комунального підприємства «Обласний фонд підтримки житлового будівництва на селі» Сергій Трохимишин.

Кредити були погоджені за пільговою ставкою 3% річних для 7 (семи) сімей Житомирської області.

Так, позичальниками стали жителі Попільнянської, Брусилівської, Іршанської, Новоград-Волинської, Тетерівської, Оліївської, Чижівської територіальних громад.

Пільговий кредит видається терміном на 20 років (на 30 р. для позичальників, які на момент подачі молодші 35 років) під 3% річних. Сім’я, яка має трьох і більше дітей, отримує кредит за ставкою 0%, те ж саме стосується і військовослужбовців, що підтверджується документально до закінчення особливого періоду.

Розмір кредиту складає:

до 400 тисяч гривень – для будівництва нового житлового будинку;

  На Житомирщині чоловіку за побиття дружини та зберігання наркотиків загрожує кримінальна відповідальність

до 300 тисяч гривень – для придбання житла;

до 250 тисяч гривень – для реконструкції (ремонту) житлового, добудови житлового об’єкта незавершеного будівництва, будинку;

до 100 тисяч гривень – для спорудження інженерних мереж і підключення їх до існуючих комунікацій.

Членами комісії опрацьовано відповідні документи та одноголосно підтримано всі 7 звернень щодо надання пільгових кредитів.

Довідково. За 2020 рiк прокредитовано 25 сімей на суму 4 млн 230 тисяч грн, у т.ч. фактично використано із державного бюджету 1 млн 400 тисяч грн, з обласного бюджету – 2 млн 800 тисяч грн, з районних бюджетів – 30 тисяч грн.

Фонд працює з 2000 року. Основна мета діяльності фонду – впровадження у Житомирській області державної програми підтримки індивідуального сільського будівництва шляхом надання довгострокових пільгових позик на спорудження нових будинків, придбання готового житла або проведення реконструкції власного житла в сільській місцевості за програмою «Власний дім».

Загалом за час роботи, завдячуючи фінансовій підтримці Фонду, покращили свої житлові умові 1305 родин. Загальна сума наданих кредитів за цей час становить 44 млн 244 тисяч грн.

  В Житомир надійшли субвенції місцевим бюджетам

Щоб отримати кредит, потрібно подати заявку та необхідні документи до КП «Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі» Житомирської обласної ради, за адресою: м.Житомир, майдан імені С.П. Корольова, 12, каб. 510, 512.

Довідкова інформація за телефоном (0412) 42-16-06 або за електронною поштою: [email protected]