Фінансова удача – Козорогам, попередження – Рибам: гороскоп на 13 червня

Фінансова удача – Козорогам, попередження – Рибам: гороскоп на 13 червня

Фінансова удача – Козорогам, попередження – Рибам: гороскоп на 13 червня

Сьогодні, 08:48

ОВНИ

Зорі попереджають про конфліктну ситуацію в особистих стосунках. Зараз невдалий час для ухвалення важливих рішень, відвідування розважальних заходів і покупок.

ТЕЛЬЦІ

Цього дня на першому місці будуть сімейні інтереси та благоустрій житла. Увечері нестійка ситуація в стосунках з коханими і дітьми може зіпсувати настрій. Зорі радять бути об’єктивними.

БЛИЗНЯТА

Підвищена увага вам забезпечена! Не виключено, що хтось із приятелів стане вам більш близькою людиною, а відносини з «колишніми» можуть перейти в розряд дружніх.

РАКИ

Внутрішнє чуття підкаже вам, чим можна займатися без шкоди для свого здоров’я і настрою, а де варто вчасно зупинитися, щоб уникнути проблем.

ЛЕВИ

Гарний час для поліпшення умов побуту, вирішення питань нерухомості і фінансових операцій. Зараз корисно мріяти – не виключено, що незабаром ці мрії стануть реальністю.

ДІВИ

Приділіть увагу собі – роботі зі стилем і зовнішнім виглядом. Але не поспішайте втілювати свої ідеї в життя.

  ЮРІЙ ПАВЛЕНКО: АНТИКОНСТИТУЦІЙНЕ І АНТИДЕМОКРАТИЧНЕ РІШЕННЯ ЦВК МАЄ БУТИ СКАСОВАНЕ

ТЕРЕЗИ

Хороший день для побудови планів і нових знань. Уникайте агресії у відносинах і не нав’язуйте свої погляди людям.

СКОРПІОНИ

Це буде конфліктний день у сфері особистого та соціального життя. Нерозумне використання грошей веде до збитків, тому зупиніться поки не пізно.

СТРІЛЬЦІ

Щоб ви не вирішували цього дня, дійте старим, перевіреним способом і уникайте експериментів, до яких вас будуть підштовхувати обставини. Зорі рекомендують усамітнення та тишу.

КОЗОРОГИ

Хороший день для фізичних навантажень, активного відпочинку, тривалих прогулянок і подорожей. Не виключена фінансова удача, пов’язана з виграшем або вигідною покупкою.

ВОДОЛІЇ

Спілкування з новими знайомими пройде невдало, зате старі друзі дадуть вам цінну пораду. Намагайтеся більше часу проводити з сім’єю.

РИБИ

Стежте цього дня за знаками долі, яка попереджає вас про можливі неприємності. Також варто проаналізувати свою поведінку та деякі вчинки.