“Житомиргаз” вже тиждень тримає величезний будинок без газопостачання!

"Житомиргаз" вже тиждень тримає величезний будинок без газопостачання!

“Житомиргаз” вже тиждень тримає величезний будинок без газопостачання!

Сьогодні, 11:18

Тиждень тому на нашому сайті вийшла новина про те, що газівники нахабно залишили без газу цілий мікрорайон.

Газівники хотіли відключити будинок на вул. Вільський шлях, 14, аргументуючи це необхідністю для проведення певних робіт. На оголошеннях, які вони розвісили на території житлового комплексу, не була зазначена кінцева дата припинення газопостачання.

Мешканці будинку не дозволили працівникам “Житомиргазу” відключити будинок від газопостачання, тому газівники нахабно залишили без газу цілий мікрорайон.

Газу в будинку немає вже тиждень. А сьогодні виявилось, що газівники пішли на таке свавілля через якихось боржників у будинку. Про це редакції сайту Zhitomir-Online повідомила відома житомирська журналістка Олена Галагуза.

“Ходять працівники “Житомиргазу” по квартирах й хочуть опломбовувати лічильники боржників. Й через це залишили весь будинок без газу. Незрозуміло, чому весь будинок мусить страждати через боржників!”, – каже Олена Галагуза.

Газівники обходять кожну квартиру без винятку й “встановлюють боржників”. Мешканці будинку, які вже тиждень живуть без газопостачання, неабияк обурються.

  В Житомир надійшли субвенції місцевим бюджетам

“Всі п’ять під’їздів досі без газу сидять. Люди, в яких газові плити, не можуть їсти зварити. Вже не кажучи за те, що люди помитися не можуть, бо в багатьох стоять газові котли!”, – додає журналістка.

Свавілля “Житомиргазу” просто не знає меж! По-перше, чому величезний будинок повинен страждати без газу через боржників?! По-друге, чому працівники “Житомиргазу” брешуть, аби тільки потрапити у житловий комплекс та перекрити газопостачання?! По-третє, коли мешканці будинку на вул. Вільський шлях, 14 нарешті зможуть нормально користуватися газопостачанням, за яке вони платять “Житомиргазу?!

"Житомиргаз" вже тиждень тримає величезний будинок без газопостачання!
Джерело статті: Житомир-Онлайн