У Клубі Sport Life помер відвідувач: лікар просто стояв поруч

У Клубі Sport Life помер відвідувач: лікар просто стояв поруч

У Клубі Sport Life помер відвідувач: лікар просто стояв поруч

Сьогодні, 11:39

У мережі фітнес-клубів Sport Life в Києві сталася трагедія. У ТЦ Retroville в спортивному закладі помер відвідувач. Йому стало погано, а лікар клубу просто стояв поруч.

Про це повідомляють на сторінці Київ Оперативний в Facebook.

Відзначається, що чоловікові майже годину робили штучне дихання, поки лікар стояв поруч. Швидка допомога приїхала тільки через 20 хвилин. Допомагав у наданні допомоги людині небайдужий чоловік, який також прийшов займатися.

“До речі, допомогу надавав теж клієнт клубу, який в цей час просто займався в залі. Лікар клубу в цей час просто стояв поруч. Швидка допомога приїхала не відразу, а лише через хвилин 20. У них ще й не вся апаратура працювала”, – сказано в повідомленні на сторінці.

Незважаючи на всі зусилля медиків, чоловік помер.

У Клубі Sport Life помер відвідувач: лікар просто стояв поруч

Реакція українців

Відзначимо, що реакція користувачів мережі не змусила себе чекати. Люди відзначають, що лікарі, які працюють в цих клубах, вміють тільки виписувати підроблені довідки.

  У Житомирі за деякими адресами не буде води

А лікар клубу вміє тільки довідки для басейну робити?
Навіщо потрібні лікарі, які “стоять поруч”. Швидше за все, людина новачок, працював без тренера. Не розрахував навантаження, буває всяке – он у професійного футболіста збірної Данії серце зупинилося. Шкода людини, яка вирішила зміцнити здоров’я, а вийшло навпаки …
У Спортлайф зовсім все сумно стало! Знаю не з чуток. Шкода, що не врятували людину.
Коротко про корисність спорту. Співчуття рідним.
От не треба погано про “швидку допомогу”. Не відразу. А “відразу”, це подзвонив і вони в двері входять? До 30 хвилин для Києва-нормальна ситуація.