На Житомирщині повідомили про підозру бойовику “ДНР”, який отримував псевдомедалі за бої проти України

На Житомирщині повідомили про підозру бойовику "ДНР", який отримував псевдомедалі за бої проти України

На Житомирщині повідомили про підозру бойовику “ДНР”, який отримував псевдомедалі за бої проти України

Сьогодні, 16:50

Житомирською обласною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом участі у терористичній організації та участі у діяльності не передбаченого законом збройного формування.

Про це інформує Житомирська обласна прокуратура.

У вівторок, 15 червня, за погодженням із процесуальним керівником, фігуранту справи, уродженцю міста Донецьк, повідомлено про підозру у скоєнні злочинів за ч. 1 ст. 258 та ч. 2 ст. 260 КК України.

За даними слідства, 34-річний донеччанин, будучи обізнаним про терористичну діяльність ДНР, вступив до забороненої організації та на посаді командира штурмової роти псевдовійськової структури вчиняв терористичні акти на окупованій частині території Донеччини.

Також установлено, що підозрюваний з 2015 року – дотепер, у складі окремого мотострілецького гвардійського (штурмового) «Іловайського» батальйону) армійського корпусу міноборони ДНР, не передбаченого чинним законодавством України, вчиняв збройний опір та протидіяв співробітникам правоохоронних органів і військовослужбовцям Збройних сил України.

Зокрема, за безпосередню участь у боях проти сил АТО та ООС за м. Іловайськ отримав від так званого «міністра оборони ДНР» псевдомедаль «За Оборону Иловайска».

  Мер Житомира про опалювальний сезон: Починаємо вчасно

Наразі триває досудове розслідування, яке проводять слідчі Управління Служби безпеки України в Житомирській області.