У Бердичівському районі у 32-річного чоловіка вилучили наркотичні засоби

У Бердичівському районі у 32-річного чоловіка вилучили наркотичні засоби

У Бердичівському районі у 32-річного чоловіка вилучили наркотичні засоби

Сьогодні, 15:25

16 червня працівники сектору дізнання Бердичівського районного відділу поліції під керівництвом Бердичівської окружної прокуратури повідомили про підозру чоловікові, в якого за місцем проживання вилучили рослини коноплі. Досудове розслідування триває.

Про це повідомляють у ГУНП у Житомирській області.

На початку травня працівники відділу поліцейської діяльності в м. Андрушівці отримали інформацію про ймовірне зберігання 32-річним жителем с. Кирилівки нарковмісного зілля.

Тоді ж правоохоронці виїхали за місцем проживання останнього й провели санкціонований обшук його обійстя.

Відтак в господарській будівлі та на горищі поліцейські виявили подрібнену рослинну масу зеленого кольору і стебла рослин коноплі. Чоловік пояснив, що висушував рослини для власних потреб.

Усе нарковмісне зілля працівники слідчо-оперативної групи у нього вилучили та направили на експертне дослідження до Житомирського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС.

16 червня працівники сектору дізнання Бердичівського районного відділу поліції оголосили чоловікові про підозру у кримінальному правопорушенні, передбаченому ч. 1 ст. 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України.

  АНЕКДОТ ДНЯ!

Досудове розслідування триває.

Законодавством подібні протиправні дії караються від штрафу до 3 років ув’язнення.