У Бердичеві судили чоловіка, який побив співмешканку та її доньку

У Бердичеві судили чоловіка, який побив співмешканку та її доньку

У Бердичеві судили чоловіка, який побив співмешканку та її доньку

Сьогодні, 14:29

У вересні минулого року він отримав 850 грн штрафу за побиття знайомого, однак розпускати руки так і не перестав: у січні 2021-го від його дій постраждали співмешканка та малолітня дитина.

Про це 18 червня інформує пресслужба Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області.

“Близько 16-ї години того дня нетверезий 35-річний обвинувачений за місцем свого проживання почав нецензурно висловлюватись до дівчинки, потім узяв із серванту старого дерев’яного годинника і вдарив її по лобі. За доньку одразу вступилась мама і… теж отримала – два удари кулаками по обличчю. За клопотанням прокурора цю справу розглядали у спрощеному порядку без проведення судового засідання, адже усі учасники погодились із обставинами, що їх встановило досудове слідство, надали свою згоду на такий розгляд і попередньо ознайомились із особливостями апеляційного оскарження. Обвинувачений розкаявся у скоєному”, – йдеться у повідомленні.

Після вивчення матеріалів провадження та перевірки усіх фактів суд зробив висновок, що вина бердичівлянина у нанесенні легких тілесних ушкоджень жінці й дитині (ч. 1 ст. 125 КК України) знайшла своє підтвердження. Обтяжуючими обставинами визнали вчинення кримінального проступку у нетверезому стані і щодо осіб, з якими обвинувачений перебуває у сімейних стосунках.

  Свіжий курс на 6 серпня: "чорний ринок", готівковий ринок, обмінники

Обираючи покарання, суд вважав, що повторно карати чоловіка штрафом недоцільно: він досі не сплатив попередній та не має роботи. Тож цього разу розплачуватися за рукоприкладство доведеться громадськими роботами тривалістю 200 годин. Вирок іще не набув законної сили.