Житомиряни просять владу прийняти рішення про обов’язок кожного мешканця міста оплачувати на вивезення сміття

Житомиряни просять владу прийняти рішення про обов’язок кожного мешканця міста оплачувати на вивезення сміття

Житомиряни просять владу прийняти рішення про обов’язок кожного мешканця міста оплачувати на вивезення сміття

Сьогодні, 11:13

У Житомирі совісні містяни сплачують за вивіз сміття, а інші – користуються тим, що за послугу платять перші.

Петицію “Про обов’язок кожного житомирянина сплачувати за вивіз сміття” 17 червня опублікувала Юлія Пазич.

Мешканці по вул. Коростишівській буд.3, буд. 5, Київське шосе 43/1 просять вирішити проблему викидання сміття мешканцями прилеглих мікрорайонів (приватного сектору) в наш обладнаний сміттєвий майданчик.

З усіма мешканцями наших трьох багатоповерхових будинків заключено договори на вивіз сміття з КП «АТП 0628» ЖМР (далі – КАТП), які сплачують за вивіз сміття.

КАТП було повідомлено про майбутній демонтаж нашого майданчика, бо він, на думку підприємства, є стихійним. Також, повідомлено мешканців про перенесення сміттєвих контейнерів під вікна будинків. Поки не погоджено місце нового розташування, контейнери будуть забрані. Вже 2 тижні відсутні контейнери.

Наш сміттєвий майданчик не є стихійним, він обладнаний огорожею, покладено асфальтове покриття, збудований відповідно до всіх вимог СЕС (20-100м від дому), має водонепроникне покриття та безперешкодний під’їзд для спецтехніки.

  На вихідних потеплішає - прогноз погоди

Однак, користуються «нашим обладнаним майданчиком для сміття» також і мешканці приватного сектору, які безкоштовно звозять сміття великих об’ємів, що і не подобається ні КАТП, ні мешканцям наших будинків. Постійний сморід. Найбільший звіз сміття відбувається вночі (звозять габарит, або сміття в дуже великих об’ємах), контролювати ким заповнюються контейнери та робиться безлад навкруги мешканці не повинні.

Демонтаж обладнаного для трьох будинків майданчика для смітника, нажаль, не вирішить проблему, але погіршить життя мешканців, які оплачують за вивіз сміття (є величезний ризик отримати декілька сміттєзвалищ під вікнами наших будинків)!!! А ті хто безкоштовно вивозив сміття вони і надалі знайдуть вихід де викинути його. Наразі все прибрано силами мешканців будинків, і не має фото, скільки покинутих пакетів зі сміттям валялися поблизу будинків, по вул. Коростишівській, які навіть не доносять до смітника.

Ми – мешканці будинків, які сплачують за вивіз сміття з обладнаного майданчика проти демонтажу та перенесення місцерозташування контейнерів для сміття. Ми не повинні нести незручності, додаткові витрати і т.д. із-за недобросовісних мешканців нашого міста.

  На Житомирщині попереджають про надзвичайну пожежну небезпеку

Вважаємо, що питання щодо звозу сміття особами, які не оплачують за нього, потребує вирішення на рівні міської ради. Якщо б всі мешканці нашого чудового міста платили за вивіз сміття, то вони б не їздили по місту і не шукали б доступні чужі контейнери, а заповнювали б свої, визначені обслуговуючим підприємством!

Отже, враховуючи вищевикладене, дуже просимо:

Прийняти рішення про обов’язок кожного мешканця міста Житомира оплачувати на вивезення сміття!!! В примусовому порядку направляти квитанції на оплату за вивіз сміття кожному житомирянину в кожний будинок нашого міста (приватний чи багатоквартирний). У разі не укладення договорів в добровільному порядку накладати штрафи. Методів впливу у міської ради багато.