“Нафтогаз” введе новий сезонний тарифний план

"Нафтогаз" введе новий сезонний тарифний план

“Нафтогаз” введе новий сезонний тарифний план

Сьогодні, 12:30

«Нафтогаз України» планує в липні презентувати новий сезонний тарифний план постачання газу для населення.

Про це повідомив директор з інтегрованих комунікацій компанії Максим Белявський.

«Плануємо в липні представити нову пропозицію на ринку — сезонний тарифний план з можливістю рівномірних оплат», — написав він.

Раніше газопостачальна компанія «Нафтогаз України», яка обслуговує близько 1 млн побутових споживачів, підвищила місячну ціну на газ у червні до 11,94 грн за куб. м, тоді як річний фіксований тариф становить 7,96 грн за куб. м, повідомила прес-служба.

Зазначимо, 25 квітня газопостачальні компанії опублікували ціни на газ для населення, які будуть діяти з 1 травня 2021 року по 30 квітня 2022 року. Споживачі купуватимуть блакитне паливо за ціною від 7,9 до 13,5 грн за кубометр.

На фіксовані річні тарифи всі споживачі були переведені автоматично. Але за бажанням можна знову перейти на місячне обслуговування.

Глава компанії «Оператор ГТС України» Сергій Макогон зазначив, що ціна газу на європейському ринку досягла п’ятирічного максимуму — 29 євро за МВт-год через монопольні дії російського «Газпрому».

  Переломний момент – Водоліям, здійснення бажань – Ракам: гороскоп на 3 вересня

А за даними Державної митної служби, середня ціна імпортного природного газу в Україні в травні 2021 року зросла на 13,6% порівняно з квітнем і склала 291,72 дол. за тисячу кубометрів.

З початку року ціна ввезеного газу зросла на 40%.