В рамках велозаїзду Україною до Житомира завітає фронтмен гурту “СКАЙ”

В рамках велозаїзду Україною до Житомира завітає фронтмен гурту “СКАЙ”

В рамках велозаїзду Україною до Житомира завітає фронтмен гурту “СКАЙ”

Сьогодні, 15:07

22 червня у рамках великої веломандрівки всією Україну під назвою “НЕзалежний” лідер гурту “СКАЙ” відвідає місто Житомир.

Індивідуальний велозаїзд Олега Собчука стартував 08 червня у крайній східній точці України – селищі Мілове Луганської області, пройде усією Україною і завершиться у м.Чоп на Закарпатті. Відстань 2151 км співак планує подолати за 20 днів. За цей час він відвідає 18 великих міст.

Мета проєкту – популяризація здорового способу життя під час пандемії та привернення уваги молоді до проблем алкоголю та наркотиків.

Ініціативу реалізовано у рамках проєкту “Соціальний діалог” та фільму Анни Міщенко «Не/дитячі слабкості” на YouTube-каналі “У_МІЩЕНКО”, в якому Олег разом з іншими артистами зізнався у своїх минулих залежностях.

22 червня в місті Житомир Олег Собчук проведе фан-зустріч та затишний квартирник із хітами гурту “СКАЙ” в літній естраді «Ракушка». Початок о 20.00.

У дружній атмосфері під гітару глядачі зможуть послухати улюблені хіти та вдосталь поспілкуватися з Олегом Собчуком на цікаві теми, зокрема концепції здорового способу життя під час пандемії коронавірусу, та отримати відповіді на запитання.

  Які пляжі на Житомирщині є безпечними?

Слідкувати за подорожжю можна у всіх соціальних мережах гурту “СКАЙ” та Олега Собчука. А також у прямих включеннях програми “Ранок з Україною”, в ефірі радіостанцій Люкс ФМ, POWER FM Ukraine, Radio ROKS та інших.

Кожен українець може підтримати Олега в дорозі. Для цього потрібно просто викласти відео, на якому ви займаєтеся спортом під улюблену пісню “СКАЙ” із відміткою акаунтів JBL Ukraine та СКАЙ / SKAI та доданням хештегів: #НЕзалежнийвелотур #JBLзвукщотобіпідходить