На Житомирщині двоє пенсіонерів віддали заощадження шахраям

На Житомирщині двоє пенсіонерів віддали заощадження шахраям

На Житомирщині двоє пенсіонерів віддали заощадження шахраям

Сьогодні, 14:56

На жаль, жителі області продовжують вірити неправдивим повідомленням про неприємності з рідними та віддають свої заощадження незнайомцям. 20 червня двоє бердичівлян поважного віку потрапили у шахрайську пастку. Нині розпочаті кримінальні провадження та триває встановлення причетних до злодіянь.

Про це інформують у ГУНП у Житомирській області.

Уранці до Бердичівського райвідділу поліції звернулась 81-річна жителька райцентру із повідомленням про ошуканство. Як з’ясувалось, кілька годин тому на домашній номер пенсіонерки зателефонував невідомий та розповів, ніби син жінки потрапив у неприємності через бійку. За словами співрозмовника, проблему можна було залагодити, сплативши значну суму травмованому. Він не дав часу на роздуми та зажадав, щоб пенсіонерка негайно передала гроші.

Майже відразу додому до жінки прийшла незнайомка в якості кур’єра. Почувши, що потрібної суми немає, вона забрала разом із 10 тисячами гривень ще й золотий ланцюжок господині.

Увечері цього ж дня у схожу ситуацію потрапив 77-річний житель райцентру. Пенсіонер віддав шахраям 16 тисяч гривень, повіривши, що допомагає синові залагодити неприємну ситуацію, пов’язану з травмуванням людини.

  МУЗІКА. Гурт Wszystko та Ladies Trio "Намалюй Мені Ніч..."

В обох випадках поліцейські розпочали кримінальні провадження за ст. 190 (Шахрайство) КК України. Триває встановлення причетних до злодіянь.