На Житомирщині за тиждень розшукали 22 зниклих дітей

На Житомирщині за тиждень розшукали 22 зниклих дітей

На Житомирщині за тиждень розшукали 22 зниклих дітей

Сьогодні, 12:58

На щастя, з юними мандрівниками не сталося нічого лихого та їх повернули додому. Вік зниклих – від 4 до 17 років, найчастіше з дому йшли жителі м. Житомира та району, а також бердичівляни. Нині з родинами працюють ювенальні поліцейські, за потреби залучаючи соціальні служби.

Про це повідомили у ГУНП у Житомирській області.

Зранку 17 червня тривожне повідомлення надійшло до Новоград-Волинського райвідділу поліції. За словами батька 11-річного жителя смт Городниці, близько 7:00 хлопчик вирушив порибалити та за кілька годин мав бути вдома. Коли в обумовлений час підліток не повернувся, батько спробував зателефонувати йому. Утім, на дзвінки ніхто не відповідав. Особовий склад поліції негайно підняли по тривозі та розпочали першочергові заходи по розшуку дитини.

Та вже скоро з’ясувалося, що хлопчик… зайшов поснідати до бабусі, яка й повідомила про це батькам. Юний рибалка пояснив, що вимкнув звук у мобільному, аби не наполохати рибу, тому не чув, як йому телефонували батьки.

  У Житомирі продають «останні» кавуни аж по 9 гривень, але серед них багато нестиглих

“Варто зазначити, що неповнолітніх дітей не можна відпускати самих до водойм. Батьки хибно вважають, що дитина буде під наглядом, розважаючись у гурті своїх ровесників. Однак безконтрольні пустощі на воді можуть завершитися фатально. Тож закликаємо дорослих бути пильними під час відпочинку поблизу водойм та ні на хвилину не випускати з поля зору дітей, які знаходяться у воді”, – коментує керівник підрозділу ювенальної превенції Житомирщини Наталія Гончарук.

Серед наймолодших мандрівників минулого тижня – 4-річна жителька Житомирського району. Вона наполохала рідних, які не виявили дитину у подвір’ї. Як з’ясувалось, дівчинка самостійно вийшла на вулицю та пішла мандрувати. Далеко зайти їй не вдалося і батьки таки знайшли доньку.

Також на вихідних житомирські поліцейські розшукували 16-річну жительку Станишівської територіальної громади. 19 червня дівчина пішла гуляти та не повернулася додому. Батьки намагалися самостійно розшукати зниклу. Після кількох годин марних пошуків мати вночі звернулася до поліції.

Правоохоронці, отримавши інформацію про ймовірні місця перебування юнки, перевіряли кожну зачіпку. І згодом з’ясували, що дівчина може гостювати у знайомого в м. Андрушівці. Саме там поліцейські її розшукали та повернули додому.

  У селі Житомирського району горів будинок на вісім квартир. ФОТО

Нині з усіма родинами працюють інспектори ювенальної превенції.