Грошові надходження – Тельцям, сильні емоції – Близнятам: гороскоп на 24 червня

Грошові надходження – Тельцям, сильні емоції – Близнятам: гороскоп на 24 червня

Грошові надходження – Тельцям, сильні емоції – Близнятам: гороскоп на 24 червня

Сьогодні, 08:27

ОВНИ

Цей день буде наповнений подіями, які стосуватимуться вашої роботи, й можуть суттєво вплинути на кар’єру. Ви будете зібраними й матимете нагоду підвищити свій авторитет в очах колег і керівництва.

ТЕЛЬЦІ

Постарайтеся зберігати зовнішній спокій, попри всі перипетії дня. Це допоможе вирішити і ділові, і особисті питання. Можливі грошові надходження, значні доходи. Ви відчуєте повноту життя й бажання діяти.

БЛИЗНЯТА

Сильні емоції можуть повністю опанувати вами. Щоб уникнути неприємностей, зорі радять бути дуже обережними та розважливими. Зараз бажано відкласти всі рішення та важливі справи.

РАКИ

Енергії та оптимізму у вас буде в надлишку, але це не допоможе виправити недавні помилки. Крім того, ви можете відчути результати діянь таємних недоброзичливців.

ЛЕВИ

Сприятливий день для самореалізаціїі. Без особливих зусиль ви зможете завершити вигідне замовлення. Події дня можуть серйозно вплинути на ваше уявлення про себе.

ДІВИ

Ретельно підготуйтеся до великої покупки, якщо таку запланували. Обміркуйте всі можливі варіанти. Велика ймовірність того, що вам знадобиться на це більше коштів, ніж ви припускаєте.

  У Житомирі з'явилися в продажу перші ранні яблука. ФОТО

ТЕРЕЗИ

Вашій працездатності можна буде лише позаздрити, а результати вашої роботи здивують навіть вас самих. За роботою не забувайте про здоров’я, яке може дати невеликий збій.

СКОРПІОНИ

Можливі тимчасові труднощі з фінансами. Зорі не рекомендують прислухатися до порад – зараз ви можете довіряти тільки собі.

СТРІЛЬЦІ

Відносини будуть складатися не так, як вам хотілося б. Можливо хтось прагнутиме зіпсувати вашу репутацію, але завдяки унікальній спостережливості ви зумієте захиститися.

КОЗОРОГИ

Ви відчуєте себе на висоті в особистому житті. Ваша щирість і мудрість допоможуть розташувати до вас багатьох людей. У любові довіряйте першому враженню та інтуїції.

ВОДОЛІЇ

Зорі сприятимуть комерційній діяльності, тому продовжуйте рішуче діяти. А ось в особистих справах вам необхідно зменшити пристрасті та тверезо поглянути на ситуацію, що склалася.

РИБИ

Це буде вдалий день. Щоб утримати удачу, складіть чіткий план дій, продумуючи навіть найменші деталі.