В ЄС не пускають щеплених вакциною Covishield

В ЄС не пускають щеплених вакциною Covishield

В ЄС не пускають щеплених вакциною Covishield

Сьогодні, 08:32

Міністерство закордонних справ Індії підняло питання про невизнання Covishield Європейським агентством з лікарських засобів.

Громадяни Індії, вакциновані від коронавірусу препаратом компанії AstraZeneca індійського виробництва Covishield, зазнають труднощів з поїздками до Євросоюзу, повідомило в понеділок, 28 червня, агентство Reuters з посиланням на владу Індії.

Так, про наявність проблеми заявив генеральний директор Інституту сироватки Індії Адар Пунавалла. Він стверджує, що працює над вирішенням цього питання.

“Я підняв це питання на найвищому рівні і сподіваюся вирішити його найближчим часом як з регулюючими органами, так і на дипломатичному рівні з країнами”, – цитує агентство керівника.

При цьому Reuters нагадує, що Європейське агентство з лікарських засобів (EMA) схвалило чотири вакцини від коронавірусу – AstraZeneca, відому як Vaxzevria, Moderna, Pfizer/BioNTech і Johnson&Johnson. Препарату AstraZeneca/Covishield в переліку поки немає.

У зв’язку з цим Міністерство закордонних справ Індії підняло питання про невизнання Covishield EMA. Однак в Брюсселі зазначають, що заявка на отримання дозволу для цього препарату подана не була.

  У житомирському сквері скоро завиють вовки. ФОТО