На Житомирщині організована група заволоділа понад 900 тис. бюджетних коштів

На Житомирщині організована група заволоділа понад 900 тис. бюджетних коштів

На Житомирщині організована група заволоділа понад 900 тис. бюджетних коштів

Сьогодні, 14:26

За процесуального керівництва Житомирської обласної прокуратури та оперативного супроводу Управління стратегічних розслідувань в області ДСР Нацполіції України повідомлено про підозру організатору та трьом учасникам угруповання у привласненні майна шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах, а також службовому підробленні, що спричинило тяжкі наслідки (ч.5 ст. 191, ч.ч. 1, 2 ст. 366 КК України).

Про це інформує Житомирська обласна прокуратура.

Одній фігурантці справи, яка протягом досудового слідства стала депутаткою селищної ради, повідомлення про підозру, відповідно до ст. 481 КПК України, погоджено керівником Житомирської обласної прокуратури та за дорученням вручено процесуальним прокурором.

За даними слідства, злочинну групу, з корисливих мотивів, створив керівник столичного приватного товариства, залучивши двох субпідрядників – жителя міста Києва та Київської області, а також т.в. обов’язки директора комунального підприємства-замовника будівельних робіт, які виконувалися в одному із селищ Житомирщини.

Відтак під час реконструкції очисних споруд, яка проводилася у селищі протягом жовтня 2018-грудня 2019 років, ділки, у складі організованої злочинної групи, внесли до актів виконаних робіт та довідок про їх вартість неправдиві відомості.

  ​У Києві житель Житомирської області до смерті побив чоловіка, який проявляв симпатію до його дружини

Унаслідок таких протиправних дій із державного бюджету зайво перераховано понад 940 тис. грн, які були привласнені фігурантами справи.

Наразі готуються клопотання щодо обрання підозрюваним запобіжних заходів у виді застави і домашнього арешту та відсторонення від займаних посад.

Також вживаються заходи для відшкодування завданої державним інтересам шкоди, у тому числі відшукання майна підозрюваних, яке може бути арештованим задля забезпечення подальшої конфіскації.
Досудове розслідування проводить Головне управління Нацполіції в області.