У ВООЗ зробили заяву про коронавірус

У ВООЗ зробили заяву про коронавірус

У ВООЗ зробили заяву про коронавірус

Сьогодні, 08:19

Зараз ситуація з COVID-19 “краща, ніж два-три місяці тому”, – відзначили у Всесвітній організації охорони здоров’я.

За останні два тижні захворюваність коронавірусом в світі стабілізувалася. Про це в понеділок, 5 липня, заявив виконавчий директор програми Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) з надзвичайних ситуацій в області охорони здоров’я Майкл Райан в Twitter під час сеансу питань і відповідей.

“Якщо подивитися на графік захворюваності за останні кілька тижнів, то можна побачити, що наступила деяка стабілізація, але це сталося на дуже високому рівні”, – сказав він.

За словами Райана, зараз епідеміологічна ситуація в світі “краща, ніж 2-3 місяці тому”.

Зокрема він зазначив, що хоча в деяких країнах і регіонах спостерігається різке зниження захворюваності, в інших державах вона швидко зростає.

“Це відбувається в силу різних факторів, серед яких поява нових, більш заразних штамів коронавірусу, пом’якшення пандемічний обмежень в країнах і розширення контактів між людьми”, – зазначив директор програми.

  У Коростишеві водій намагався відкупитись від поліцейських

Водночас глава підрозділу надзвичайних захворювань ВООЗ Марія ван Керкхове охарактеризувала ситуацію з коронавірусом в світі як “неоднозначну”.

За її словами, зниження кількості нових випадків інфікування (на 13%) зафіксовано в Північній і Південній Америці, а на інших континентах – збільшення. Зокрема, як зауважила експерт, в Європі за останній тиждень захворюваність зросла майже на 28%.

“Щонайменше в 20 країнах світу відзначено різке зростання захворюваності”, – додала вона.

Відомо, що за минулий тиждень в світі було зареєстровано майже 2,6 млн випадків зараження COVID-19 і близько 54 тис.випадків з летальним результатом.