Несподіваний конфлікт – Тельцям, манія величі – Дівам: гороскоп на 8 липня

Несподіваний конфлікт – Тельцям, манія величі – Дівам: гороскоп на 8 липня

Несподіваний конфлікт – Тельцям, манія величі – Дівам: гороскоп на 8 липня

Сьогодні, 09:56

ОВНИ

Цього дня можливі перешкоди та агресія з боку недоброзичливців. У сімейних відносинах теж можливі проблеми. Все це може викликати у вас бажання образити когось у відповідь. Зорі кажуть, що особливо стримуватися не варто.

ТЕЛЬЦІ

Цей день може бути відзначений невдоволенням навколишніми, нездоровою чуттєвістю та гарячкуватістю. Можливий несподіваний конфлікт, але він швидко вирішиться на вашу користь.

БЛИЗНЯТА

Ваша стабільність не повинна викликати жодних сумнівів. В першу чергу у вас самих. Цього дня можуть надійти цікаві пропозиції, але зорі не радять одразу погоджуватися, оскільки вони потягнуть за собою невиправдані інвестиції.

РАКИ

Невирішені проблеми будуть постійно нагадувати про себе і спонукати до рішучих дій. Не варто розповідати про свої плани нікому, бо навіть найближчі люди можуть не схвалити їх, а це поселить у вашій душі сумніви.

ЛЕВИ

Несприятливий день для ділових поїздок і капіталовкладень. Ви можете відчути, що ваших життєвих сил і енергії недостатньо для вирішення проблем, але це тимчасове відчуття.

  На Житомирщині зробили перші щеплення китайською вакциною CoronaVac. ВІДЕО

ДІВИ

Вам треба бути більш вимогливими до себе. Самокритика буде найкращим засобом від манії величі, яка може розгулятися цього дня. Намагайтеся тверезо оцінювати усі події у своєму житті.

ТЕРЕЗИ

День стане початком нового етапу у професійній сфері. Можливе підвищення. І заробітної плати теж.

СКОРПІОНИ

Цей день може різко змінити ваше життя. Будьте готові до серйозних змін. Прийміть їх – ви ніколи не будете шкодувати про це.

СТРІЛЬЦІ

Вас чекає дуже хороший день. Ви відчуєте комфорт і твердий грунт під ногами. З’явиться віра у свої сили.

КОЗОРОГИ

Ваші сімейні відносини можуть зайти в глухий кут. Вам потрібно зробити все, щоб не допустити навіть найменшого конфлікту. Будьте більш поступливими.

ВОДОЛІЇ

Несприятливий період для починань, оскільки наслідки можуть бути для вас неприємними. Відкладіть важливі справи на інший день.

РИБИ

Це день, коли варто позбутися усього непотрібного. Зорі стверджують, що зараз ідеальний час, щоб попрощатися зі шкідливими звичками та гординею.