У Житомирі комунальники розпочинають полив скверів о 5:30 ранку

У Житомирі комунальники розпочинають полив скверів о 5:30 ранку

У Житомирі комунальники розпочинають полив скверів о 5:30 ранку

Сьогодні, 10:23

У спекотні дні в Житомирі комунальні служби розпочинають полив рослин у скверах міста о 5:30 ранку. На полив одного скверу витрачають у середньому одну тонну води.

Про це розповів працівник комунального підприємства “Зеленбуд” Сергій Радчук, – пише Суспільне.

За його словами, такого графіку роботи працівники підприємства дотримуватимуться, поки не стане прохолодніше.

“Ми поливаємо сквери зранку, бо вже навіть о 9 годині складно під’їхати до того чи іншого об’єкта, щоб полити, – каже Сергій Радчук. – Поливаємо зранку, коли менше машин, а поливати їх зараз обов’язково треба, бо дощів немає, а рослина потребує води. Ми вже сьогодні одну бочку води використали, закачали другу і у нас є ще об’єкти”.

Житомирянка Єлизавета каже, що кожного ранку бачить, як комунальні служби поливають сквер імені Ольжича.

Потрібно поливати, бо квіти у місті – це дуже добре, і для очей це дуже приємно, коли дивишся на ці квіти”, – розповіла житомирянка.

  ПЕРЕДБАЧЕННЯ НА НАСТУПНИЙ РІК. Виберіть випадкове число і дізнайтеся, що Вас чекає в Новому Році!

Квіти у спеку потребують особливо догляду, говорить озеленювачка Валентина Байдюк.

“День через день у нас відбувається полив. Дівчата обробляють, вибирають бур’яни з клумби, стараємося, щоб наше місто було квітуче, а клумби радували відпочиваючих. Важливо, щоб квітка була полита зранку або ввечері, щоб вона гарно набралася вологи”, – сказала Валентина Байдюк.

Синоптикиня Аліна Концедайло розповіла нашим кореспондентам, що найближчим часом на території міста триматиметься суха та тепла погода.

“Температура на території області: вночі очікується 15-20 градусів тепла, вдень 27-30 градусів із позначкою плюс. У Житомирі вночі 17-19 градусів тепла, вдень 30-32. Із 8 до 10 липня погода матиме стійкий характер, з низьким вмістом вологи. Буде сухо і тепло”, – говорить Аліна Концедайло.