Ігор Гундич повертається у велику політику

Ігор Гундич повертається у велику політику

Ігор Гундич повертається у велику політику

Сьогодні, 15:18

Як стало відомо журналістам сайту Zhitomir-Online, колишній голова Житомирської облдержамнінстрації Ігор Гундич повертаєся у велику політику – він став заступником голови обласної організації партії Віталія Кличка “УДАР”. Це фінішна пряма для досягнення високого результату. Якщо у Вашингтоні покажуть пальцем на Кличка, а це дуже імовірно, він стане новим президентом України. Відповідно вертикаль влади президента Кличка буде сформована із функціонерів “УДАРу”. Це означає, що, як мінімум, Гундич має всі шанси повернутися на посаду голови Житомирської облдержадміністрації. Хоча можливі також призначення набагато вищі.

Ігор Гундич повертається у велику політику

Ігор Петрович відзначається надзвичайно високою працездатністю, добре знає область, розбирається в людях. Він не “вляпався” в жоден скандал, коли працював головою Житомирської облдержадміністрації.

Для партії “УДАР” кандидатура Ігора Гундича – це просто знахідка. Тим більше, що він має готову команду, яка вже не один рік працювала з ним.

Цікавий штрих щодо стосунків Гундича з тріумвіратом Сухомлин, Рабінович, Зубко. Ця трійка завжди була “закритим акціонерним товариством”, на Гундича навіть як на голову облдержадміністрації вони дивилися як на “чорну кістку”, але все тече, все міняється.

  Не більше 200 тисяч в одні руки: вкладникам банку "Аркада" почали повертати гроші

Зараз Ігор Петрович має великі шанси повернутися у велику політику і попрацювати на благо рідного краю та України.

Сидір Ковпак