У Коростенському районі втопився підліток з багатодітної сім’ї. ФОТО

У Коростенському районі втопився підліток з багатодітної сім'ї. ФОТО

У Коростенському районі втопився підліток з багатодітної сім’ї. ФОТО

Сьогодні, 12:58

28 липня до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що в смт Словечне Коростенського району в озері втопилася дитина. Про це рятувальників сповістили відпочивальники, які стали очевидцями пригоди.

Про це повідомляють у ДСНС у Житомирській області.

По прибуттю бійців ДСНС до місця виклику з’ясувалося, що на березі водойми відпочивала компанія юнаків. На іншому березі купався хлопець. Він плавав, пірнав у водоймі, а в якийсь момент зник з поля зору. Відпочивальники занепокоїлись за плавця і спробували його відшукати – пірнали у воду та обійшли озеро вздовж берега. На жаль, позитивних результатів ці пошуки не дали.

У Коростенському районі втопився підліток з багатодітної сім'ї. ФОТО

Овруцькі рятувальники на гумовому човні розпочали пошуки ймовірного потопельника. Через деякий час за допомогою «кішки» (мотузки з металевими гачками) вони виловили тіло загиблого юнака неподалік очерету.

Особу потопельника встановлено. Це юнак 2007 року народження, який виховувався у багатодітній сім’ї.

Рятувальники закликають відповідально ставитися до відпочинку на воді. На Житомирщині з початку купального сезону внаслідок необережного поводження на воді трагічно обірвалося життя 16 мешканців області (з них 3 дітей), у той час як торік за увесь літній сезон зареєстровано 14 загиблих. Нагадуємо, що не варто відпускати дітей до водойм наодинці і залишати їх біля води без нагляду. Якщо дитина не вміє плавати, то слідкуйте, щоб вона на заходила у воду глибше ніж по пояс. Пам’ятайте, відповідальність рятує життя.

  У Житомирі відбудеться благодійний вечір. Анонс