Італія відкриває кордони для українців: названо вимоги для в’їзду

Італія відкриває кордони для українців: названо вимоги для в'їзду

Італія відкриває кордони для українців: названо вимоги для в’їзду

Сьогодні, 14:56

Італія відкриває кордони для українських туристів, але з вимогою проходження п’ятиденної ізоляції.

Про це міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба повідомив у мікроблозі Twitter.

“Італія з 31 липня відновлює безвіз для українців згідно з рекомендацією Ради ЄС. Є нюанс: 5 днів самоізоляції по прибуттю. Але навіть самоізоляція не може зіпсувати емоції, коли ти в Італії”, – повідомив міністр.

Як сказано на сайті “Поради подорожуючим від консульської служби МЗС України”, італійський уряд відкрив українцям в’їзд для всіх типів подорожей.

Зокрема, відповідно до наказу МОЗ Італії від 29 липня щодо оновлених норм перетину кордону з Італією, у зв’язку із пандемією Covid-19, Україну з 31 липня включено до переліку країн категорії D, що передбачає надання можливості відвідувати територію Італійської Республіки з будь-якою метою, в тому числі – туризму.

Разом із тим, охочим відвідати Італію слід врахувати такі основні обов’язкові вимоги:

наявність довідки про негативний результат молекулярного або експрес-тестування на Covid-19, який має бути зроблений за 72 години до приїзду;

  У Житомирі на три святкові вихідні синоптики обіцяють спеку, дощі та грози

заповнена онлайн-форма санітарного контролю Passenger Locator Form, яка доступна за посиланням;

по прибуттю до Італії громадяни мають пройти самоізоляцію тривалістю п’ять днів, після чого зробити повторний тест на Covid-19, який має підтвердити негативний результат.

Відповідно до наказу МОЗ Італії, згадані умови наразі діятимуть до 30 серпня.

Детальна інформація (англійською мовою) щодо актуальних правил в’їзду в Італійську Республіку, посилання на анкети особистої декларації, інформація щодо правил проходження самоізоляції та виключення з них міститься на офіційній веб-сторінці Міністерства закордонних справ Італії, а також за цим посиланням.