Два чіткі маркери, що Україна – колонія Росії

Два чіткі маркери, що Україна - колонія Росії

Два чіткі маркери, що Україна – колонія Росії

Сьогодні, 10:16

Сучасна політика відрізняється вишуканою маніпуляцією, коли мільйонам людей верхівка розказує, що зараз не день, а ніч, і вони у все це вірять.

Є два чіткі маркери, які показують колоніальну залежність України від Росії.

1. Відсутність грального бізнесу. Українська колонія знищила величезну галузь економіки, яка приносила прибутки до бюджету країни, а також давала якусь кількість робочих місць. Причина – оточення Путіна почало заробляти на онлайн іграх в інтернеті. Щоб “папік” у Кремлі не втратив свої заробітки на українцях, колоніальна адміністрація у Києві повністю знищила гральний бізнес, знехтувавши інтересами і України, і грального бізнесу, і звичайних гравців.

2. У Москві монополізували індустрію еротичних послуг, закомулювавши їх в інтернеті. Росіяни руками української прокуратури практично винищили не лише підпільні порно видання та літературу, а й цілком легальні еротичні журнали, книжки та сайти. Результат – ви не купите в Україні жодного еротичного видання, хоча у кожному тютюновому кіоску у Греції продається десь десяток еротичних журналів. У Німеччині взагалі видається десь під 200 назв еротичних та порно видань, бо ж Німеччина не є колонією Росії. Україна через знищення еротичної індустрії щороку втрачає величезні гроші, але хіба це цікавить колоніальну верхівку?! Їм – головне догодити своїм хазяям.

  Житомирянка здобула срібло на Всеукраїнських змаганнях зі спортивної хотьби

Лише тоді, коли в українських містах запрацює на повну потужність гральний бізнес, коли українські видавництва почнуть видавати еротичні видання, а кіоски “Союздруку” їх продаватимуть, лише тоді ми можемо говорити про якесь послаблення російського колоніального зашморгу на українській шиї.

За висловом найвидатнішої людини 20-го століття, політика є концентрований вираз економіки. Українців “ламають через коліно”, аби забезпечити фінансові інтереси кремлівських хазяїв…

Сидір Ковпак
Два чіткі маркери, що Україна - колонія Росії