Вместо государства в Украине остались феодальные княжества

Вместо государства в Украине остались феодальные княжества

Вместо государства в Украине остались феодальные княжества

Сьогодні, 09:48

Битва за судью Чаусу это прекрасно продемонстрировала

ІНФАНТИЛИ ЗІ СПЕЦНАЗОМ

Держава чи радше державна влада – це завжди про монополію ставити крапку у суперечці будь-яких суб’єктів, що знаходяться під її (цієї держави) юрисдикцією. Іноді ця крапка законна, іноді – ні. Іноді справедлива, іноді – ні. Іноді разумна і далекоглядна. Іноді – ні. Але це завжди крапка.

Якщо держава не може поставити крапку у суперечці НАБУ та СБУ за екс-суддю Чауса без цирку з погонями на вулицях столиці, значить замість держави в Україні залишились феодальні князівства. Так вже було, коли Ющенко з Януковичем воювали за Генпрокуратуру з використанням ДСО, «Беркуту» та ВВ. Це сформувало суспільний попит на консолідацію влади і розуміння, хто ж насправді керує державою. Цей запит зробив Януковича президентом.

Якщо Володимир Зеленський не подобається доля Ющенка, вже завтра керівники СБУ та НАБУ мають позбутися своїх посад. Бо ці інфантили, яким підпорядкований реальний спецназ, рознесуть державу на друзки.

  Пара житомирських 9-класників здобула Національний Кубок України з танцювального спорту

До речі, за часів Леоніда Кучми публічний конфлікт генпрокурора Михайла Потебенька та Міністра юстиції Сюзани Станік завершився миттєво: обидва позбулися своїх посад. Кучмі є що поставити на карб, але те, що він вибудував державу, яка мала монополію ставити крапку в суперечках будь-яких суб’єктів під її юрисдикцією, – це очевидний факт.

На днях побачимо: на кого зі своїх попередників рівняється Зеленський.

Автор статті: Геннадий Друзенко