Значний прибуток – Стрільцям, проблеми через емоції – Скорпіонам: гороскоп на 3 серпня

Значний прибуток – Стрільцям, проблеми через емоції – Скорпіонам: гороскоп на 3 серпня

Значний прибуток – Стрільцям, проблеми через емоції – Скорпіонам: гороскоп на 3 серпня

Сьогодні, 08:44

ОВНИ

Ймовірне поліпшення матеріального добробуту: виграш, повернення боргу або цінна знахідка. Ваша працелюбність справить враження на керівництво, головне – не відволікайтеся на дрібниці.

ТЕЛЬЦІ

Не вірте обіцянкам. І не підтримуйте порожніх розмов, інакше можливе роздратування. У спілкуванні з керівником твердо відстоюйте свою думку.

БЛИЗНЮКИ

У всіх справах зараз необхідні стриманість, обачність і здоровий глузд. Скоротіть спілкування, особливо з малознайомими людьми. Можливе погіршення самопочуття, тому уникайте важкої фізичної роботи.

РАКИ

Зорі рекомендують тверезо оцінити дійсність і не ганятися за мріями. Не конфліктуйте з оточуючими, не нав’язуйте їм своє бачення. Навіть, якщо ви на 100% впевнені у своїй правоті.

ЛЕВИ

Життєвий потенціал знизиться, що негайно позначиться на професійній діяльності. Будьте терплячими, не давайте волю негативним емоціям.

ДІВИ

Фінансове становище може похитнутися, бо витрати значно перевищать надходження. Та й надії, які ви покладали на деякі угоди, можуть виявитися марними.

  МУЗІКА. Океан Ельзи – Перевал (OST "Захар Беркут")

ТЕРЕЗИ

Цей активний і творчий день пройде достатньо напружено. Від вашого вміння сказати собі «ні» будуть залежати подальші фінансові успіхи та інтимні стосунки.

СКОРПІОНИ

Емоції будуть переважати над розумом, що може призвести до конфліктів з начальством і колегами. Зорі наполегливо радять цього дня менше говорити.

СТРІЛЬЦІ

Сприятливий день для реалізації честолюбних задумів. Чекайте на значний прибуток і вигідну пропозицію. Разом з тим день не надто вдалий для любовних відносин, оскільки ймовірні різкі зміни настрою та безпричинна туга.

КОЗОРОГИ

День ідеально підходить для укладання серйозних угод, а також для великих покупок. Зорі рекомендують окреслити пріоритетні напрямки та правильно оцінити надійність своїх партнерів.

ВОДОЛІЇ

Зорі прогнозують приємні романтичні зустрічі та гармонійні відносини з оточуючими. Але намагайтеся не зациклюватися лише на особистих питаннях.

РИБИ

Постарайтеся не відволікатися на другорядне і не витрачати час на непотрібні розмови. Кропітка праця, спрямована на досягнення матеріального благополуччя, принесе свої результати. Також у вас буде шанс виправити деякі помилки в особистому житті.