Навіщо Бунечку вчитися?

Навіщо Бунечку вчитися?

Навіщо Бунечку вчитися?

Сьогодні, 14:33

До уваги громадськості Житомирщини чомусь не потрапив той факт, що губернатор Житомирщини Віталій Бунечко цілий тиждень, із 26 по 31 липня 2021 року, перебував на навчанні.

Навіщо Бунечку вчитися?

Виявилося, що голова Житомирської ОДА навчався на курсах з питань воєнної безпеки та оборони держави, які періодично проводяться на базі Національного університету оборони України імені Івана Черняховського. Воно звичайно нічого дивного у такому навчанні не було б, якби не декілька «але».

Адже сам губернатор Віталій Бунечко вже знає про те, що працюватиме на посаді голови Житомирської обладміністрації йому залишилося не більше двох місяців. А тому , як то кажуть, навчайся чи не навчайся, а крісло доведеться звільняти. Ну, а , якщо вже про те, як гарно відвідував навчальні заняття Віталій Іванович, то й тут є запитання щодо його пропусків.

Навіщо Бунечку вчитися?

Адже 29 липня В.І.Бунечко змушений був супроводжувати Президента України В.О.Зеленського під час його перебування у Бердичеві. Так що курси з підвищення кваліфікації на базі столичного військового вузу були гарною підставою для губернатора Житомирщини просто більше побути вдома. Так би мовити, у колі сім’ї.

  Для ковідних хворих у реанімації першої міської лікарні вже немає кисню