На Житомирщині ув’язнений організував схему розповсюдження наркотиків

На Житомирщині ув'язнений організував схему розповсюдження наркотиків

На Житомирщині ув’язнений організував схему розповсюдження наркотиків

Сьогодні, 11:25

Житомирською обласною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт за фактом незаконного придбання, зберігання та перевезення з метою збуту, а також незаконного збуту наркотичних та сильнодіючих лікарських засобів у місцях позбавлення волі, вчинених організованою групою (ч.ч. 2, 3 ст. 307, ч.ч. 3, 4 ст. 321 КК України).

Про це повідомляє Житомирська обласна прокуратура.

Як повідомлялося раніше, злочинне угрупування у складі трьох осіб – двох ув’язнених та одного жителя міста Коростеня налагодило канал збуту наркотичних та сильнодіючих лікарських засобів у виправній колонії.

Зокрема, організатор – засуджений, який відбував покарання у цій же колонії, вів телефонні перемовини із «постачальниками» наркоти та, за домовленістю, оплачував «товар» через банківські картки. Співучасники забирали у місцях закладок наркотичні засоби та переправляли до колонії, перекидаючи через огорожу.
Досудовим слідством встановлено вісім епізодів злочинів (з червня 2020 по березень 2021 роки), пов’язаних з придбанням, зберіганням, перевезенням та збутом у місця позбавлення волі метадону і сильнодіючих лікарських засобів.

  Ульяна Супрун покинула Украину и улетела в США

Правоохоронцями, під час огляду місць подій та обшуків, у тому числі й у виправній колонії, виявлено та вилучено метадон, канабіс та сильнодіючий лікарський засіб.

Досудове розслідування проводило Головне управління Нацполіції в області за оперативного супроводу Управління боротьби з наркозлочинністю в області ДБН Нацполіції України.

Справу розглядатиме Коростенський міськрайонний суд.

Житомирська обласна прокуратура здійснюватиме публічне обвинувачення.

Санкцією суворішої, ч. 3 ст. 307 КК України, передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від дев’яти до дванадцяти років з конфіскацією майна.