У Житомирі розшукали чоловіка, який переховувався від відповідальності за грабіж

У Житомирі розшукали чоловіка, який переховувався від відповідальності за грабіж

У Житомирі розшукали чоловіка, який переховувався від відповідальності за грабіж

Сьогодні, 09:56

Днями оперативники Житомирського районного управління поліції затримали 27-річного жителя обласного центру. Чоловік більше як пів року не з’являвся на судові засідання, де розглядалось його обвинувачення у пограбуванні. Наразі він під вартою очікує рішення суду.

Про це повідомляють у ГУНП у Житомирській області.

Відповідна ухвала про розшук обвинуваченого була винесена близько трьох місяців тому.

За цей період оперативники Житомирського районного управління поліції встановили, що чоловік змінив місце проживання, номер телефону та перервав усі контакти з рідними та друзями. Проте уникнути покарання такі заходи перестороги йому все ж не допомогли.

Поліцейські у результаті слідчо-розшукових заходів та аналізу значного обсягу зібраної інформації з’ясували місце перебування чоловіка.

– Оперативники карного розшуку знайшли його в одній з багатоповерхівок обласного центру, де він переховувався. Під час спілкування розповів, що справді такими діями хотів уникнути або хоч відтермінувати покарання за пограбування, – розповів начальник Житомирського райуправління поліції Сергій Синявський.

  Його називають крейзі-вчителем: житомирянин заохочує дітей до навчання онлайн. ВІДЕО

30 липня відносно чоловіка було ухвалено рішення про тримання під вартою на період судового розгляду його обвинувачення.

– У травні минулого року на вулиці міста стався грабіж – у житомирянина відібрали сумку з речами, застосовуючи до нього силу. Наш затриманий обвинувачується саме у цьому діянні. Він також визнав свою причетність до грабунку, тоді ж ми вилучили у нього частину чужих речей, – продовжує Сергій Синявський.

Відтак чоловік є обвинуваченим у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2. ст. 186 (Грабіж) Кримінального кодексу України.

У ході проведення досудового розслідування чоловік зобов’язувався за необхідності прибувати до слідчого та відвідувати усі судові засідання, однак, як показав час, не дотримав вимог. Більше того, намагався переховуватись.