У Житомирі 57-річний чоловік розповсюджував порнографію, у тому числі й дитячу

У Житомирі 57-річний чоловік розповсюджував порнографію, у тому числі й дитячу

У Житомирі 57-річний чоловік розповсюджував порнографію, у тому числі й дитячу

Сьогодні, 15:27

За процесуального керівництва Житомирської окружної прокуратури жителю Житомира повідомлено про підозру у зберіганні з метою розповсюдження та розповсюдженні відеопродукції порнографічного характеру, у тому числі дитячої порнографії, вчиненого повторно, а також в умисному зберіганні дитячої порнографії без мети розповсюдження (ч.ч. 1, 2, 3, 4 ст. 301 та ч. 1 ст. 301-1 КК України).

Про це повідомляє Житомирська обласна прокуратура.

За даними слідства, незаконною діяльністю займався 57-річний житель Житомира.

Зокрема, встановивши на свій ноутбук спеціальну програму для обміну інформацією між користувачами мережі Інтернет, надав 30 серверам доступ для пошуку та завантаження відеопродукції із вмістом порнографічного характеру, у тому числі і за участі дітей, які зберігалися на його комп’ютері.

Відтак підозрюваний, перебуваючи вдома, створив своєрідну «інтернет-порноіндустрію», яка функціонувала тривалий час, з липня 2020 по січень 2021 роки. Зловмисник займався активним пошуком порнографічної продукції, у тому числі відеофайлів, які містять дитячу порнографію, зберігав їх з метою розповсюдження і розповсюджував через спеціально встановлену програму.

  За минулу добу на Житомирщині зареєстровано 12 смертей від коронавірусу

Під час обшуку встановлено, що на персональному ноутбуці чоловік зберігав з метою розповсюдження майже 8,5 тис. графічних та відеофайлів, півтори сотні з яких містять дитячу порнографію.

Злочин викрито окружною прокуратурою спільно з відділом боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми Головного управління Нацполіції в області.

Наразі триває досудове розслідування, яке проводить Житомирське райуправління поліції.

Процесуальне керівництво здійснює Житомирська окружна прокуратура.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.