На Житомирщині телефонні шахраї вкрали в жінки майже 60 тисяч гривень

На Житомирщині телефонні шахраї вкрали в жінки майже 60 тисяч гривень

На Житомирщині телефонні шахраї вкрали в жінки майже 60 тисяч гривень

Сьогодні, 12:30

На Житомирщині жінка пожаліла віртуального знайомця з-за ґрат і довірила йому повну інформацію по своїм банківським карткам. Невдовзі з рахунків втратила майже 60 тисяч гривень. Поліція розпочала кримінальне провадження.

Про це інформують у ГУНП у Житомирській області.

3 серпня до Овруцького відділення поліції звернулась 37-річна місцева жителька із заявою про ошуканство.

Жінка розповіла, як нещодавно на сайті знайомств почала переписуватись із вподобаним чоловіком і залишила йому номер свого телефону. А 30 липня він подзвонив їй і розповів жалісливу історію. Мовляв, нині відбуває покарання у місцях позбавлення волі нібито за вчинення дорожньо-транспортної пригоди, хоча вини його в тому, звісно ж, немає. Розчуливши знайомцю, абонент поділився з нею ще й фінансовими негараздами. На його рахунок мав би надійти терміновий грошовий переказ, але картка заблокована, і як вирішити цю проблему, він не знає. Тож і наважився попросити допомоги у нової знайомої.

  Поблизу одного з сіл у Житомирській області патруль виявив порушників з човном, сіткою та рибою. ФОТО

Розчулена жінка зглянулась на прохання. Відтак чоловік, якого вона ніколи не бачила, завірив її в абсолютній безпеці запропонованої процедури. Всього-на-всього слід було прив’язати його телефонний номер до її банківських карток і продиктувати інші дані. Жінка слухняно виконала настанови – і вже за кілька днів замість надходжень з двох її платіжних карток загалом було знято майже 60 тисяч гривень.

Натомість новий знайомець більше на зв’язок не виходив, а його телефонний номер виявився недоступним.

Поліцейські кваліфікували подію як шахрайство і розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 КК України. У рамках досудового розслідування наразі тривають заходи щодо встановлення осіб, причетних до ошуканства.