У Житомирі газівники без попередження залишили без газу 18 квартир

У Житомирі газівники без попередження залишили без газу 18 квартир

У Житомирі газівники без попередження залишили без газу 18 квартир

29 липня 2021

До редакції сайту Zhitomir-Online звернулися обурені мешканці будинку, що на проспекті Миру, 1. Позавчора в їхніх оселях без попередження відключили газопостачання.

27 липня до будинку приїхали газівники та відключили від газопостачання праву сторону під’їзду №11. Зробили вони це рано-вранці й без жодних попереджень. Мешканцям будинку це відключення пояснюють то витіком газу, то відсутністю договору із ЖЕКом.

“Ми вже зверталися й до мерії, й до Верховної Ради, але нічого. Дзвонили до “Житомиргазу”, там сказали, що вони мають укласти з ЖЕКом якийсь договір!”, – каже мешканка будинку Валентина Олександрівна.

У Житомирі газівники без попередження залишили без газу 18 квартир

У під’їзді №11 без газу залишилася половина осель, що розташована праворуч – це 18 квартир. Термінів відновлення газопостачання ніхто не поспішає називати, а Житомирська міськрада ігнорує цю проблему, прикриваючись карантином.

“Їздили у міську раду, але нам сказали, що не приймають, бо карантин… Але ж який карантин, якщо зелена зона?”, – додає жінка.

  Чому Зеленський ветував закон про конкурси на державні посади?

Свавілля газівників у Житомирі просто не знає меж! Аби не сперечатись з мешканцями, вони не роблять ніяких попереджень – вони тишком-нишком відключають їхні оселі від газопостачання й тікають. Якщо хтось подзвонить запитати причину, йому розкажуть про якийсь витік газу чи просто скинуть відповідальність на ЖЕК.

Є питання до “доблесних” житомирських газівників: у чому проблема попереджувати ваших клієнтів про відключення газу та пояснювати їм причину? Якщо у під’їзді №11 на проспекті Миру, 1 дійсно був витік газу, чому б не продемонструвати мешканцям під’їзду показники приладу, який це встановив? Співробітники “Житомиргазу” мали б поговорити з мешканцями, назвати проблему та терміни її вирішення, а також пояснити людям, чи не загрожує їхній безпеці цей витік.

А якщо витік газу є надуманим, а газопостачання дійсно відключено через недомовленість з ЖЕКом, то тоді виникає інше питання: чому повинні страждати прості житомиряни, які чесно купують цей газ? Вже третю добу у 18 квартирах люди не можуть приготувати їжу для себе та своїх дітей!

Джерело статті: Житомир-Онлайн