Бюджет Тетерівської ОТГ просто проїдається – депутати

Бюджет Тетерівської ОТГ просто проїдається - депутати

Бюджет Тетерівської ОТГ просто проїдається – депутати

Сьогодні, 16:40

Останнім часом діяльність керівництва Тетерівської ОТГ є незрозумілою мешканцям громади та часто піддається критиці.

У громаді багато проблем, але ледь не усі вони пов’язані з неефективним використанням бюджету. Це й проблема вивозу сміття, й невідремонтовані дороги, й проблема транспортного сполучення із селами.

Бюджет Тетерівської ОТГ просто проїдається - депутати

Депутат Тетерівської сільської ради Анатолій Волинець у коментарі для сайту Zhitomir-Online зазначив, що голова Тетерівської ОТГ Валентина Ільницька з приводу цих проблем завжди каже, що грошей у бюджеті на їх вирішення не вистачає.

“Наприклад, не можна пустити маршрутку на Улянівку, бо немає дороги. Якщо по цій дорозі пустити автобус, то на цій дорозі він просто швидко вийде з ладу”, – каже Анатолій Волинець.

Неабияк актуальним у громаді є питання дитячого садка у Тетерівці, який вимагає розширення, щоб усі охочі батьки могли віддати туди своїх діток. Це питання неодноразово підіймалося на сесіях, але поки безрезультатно, бо – “немає грошей”.

  Почему коты любят валерьянку?

Депутат Тетерівської сільської ради Олександр Петросян додав, що зараз бюджет ОТГ просто проїдається. Яскравий приклад: нещодавно у громаді закрили школи у Корчаку та Високій Печі, щоб знизити витрати, а будівлі пустують й, вочевидь, просто поступово руйнуватимуться.

“Це просто бюджет проїдання. За 30 років в Україні вже багато чого просто позакривали, й ми бачимо, до чого це призвело”, – каже Олександр Петросян.

Валентина Ільницька фактично розділила сільську раду на “своїх” та “чужих”. До “своїх” увійшли переважно ті депутати, які мають посади в апараті. Можливо, з ними легше вести діалог, бо на кожного можна натиснути через його посаду. А “чужими” для голови ОТГ виявилися незалежні депутати, які не мають посад в апараті й працюють в інших місцях чи є приватними підприємцями.