На Житомирщині цього року пройде фестиваль дерунів

На Житомирщині цього року пройде фестиваль дерунів

На Житомирщині цього року пройде фестиваль дерунів

Сьогодні, 15:21

У Коростені цього року планують провести XIII Міжнародний фестиваль дерунів.

Про це повідомив сайт Коростенської міської ради.

До уваги коростенців, туристів, артистів та всіх поціновувачів дерунів! ХІІІ Фестиваль дерунів відбудеться 4 ВЕРЕСНЯ 2021 року в парку “Древлянському“, – йдеться у повідомлені.

Нагадаємо, у 2020 році у зв’язку з погіршенням ситуації щодо поширення COVID-19 Коростенська міська рада скасувала традиційні масові заходи з нагоди ХІІ Міжнародного фестивалю дерунів, який мав відбутися 12 вересня. Поціновувачів дерунів закликали «смажити вдома».

За словами заступниці Коростенського міського голови Наталії Чижевської, фестиваль традиційно проводиться у другу суботу вересня, але цього року вирішили зробити його трохи раніше, 4 вересня, через невтішні прогнози карантинних обмежень.

Фестиваль дерунів проходитиме втринадцяте, а тому вирішили через таку магічну цифру (13 – ред.) додати щось таємниче в комплекс фестивальних заходів, – каже Наталія Чижевська. – Головна мета – підняти людям настрій, адже гаслом фестивалю є: “Гарний настрій сприяє гарному здоров’ю”.

  Коли в Україну приїдуть на роботу китайські кати та прокурори?

За словами Наталії Чижевської, цього року вперше фестиваль проводитимуть у складі новоствореної об’єднаної територіальної громади, яка є однією з найбільших в Україні.

Зараз ведуться перемовини зі спонсорами, від яких залежить бюджет проведення фестивалю, – каже Наталія Чижевська. – Все ж усі традиційні заходи залишаються: майстер-класи, виставки, виступи творчих колективів, Всеукраїнський фестиваль-конкурс “Грай, гармонь!” Можна буде продегустувати різні сорти і варіанти дерунів та шляхом голосування обрати переможця найсмачнішого деруна року“.