Працівники “Житомиргазу” обманним шляхом потрапили до квартири житомирянки та відключили їй газопостачання

Працівники "Житомиргазу" обманним шляхом потрапили до квартири житомирянки та відключили їй газопостачання

Працівники “Житомиргазу” обманним шляхом потрапили до квартири житомирянки та відключили їй газопостачання

Сьогодні, 11:53

До редакції сайту Zhitomir-Online звернулася наша читачка. Жінка повідомила, що газівники нахабно їй набрехали, аби зайти до квартири та відключити газопостачання, та закликає житомирян бути пильними.

“Доброго дня!!!!!Звертаюся до Вашої групи, щоб оприлюднити незаконні протиправні дії, які здійснюються наразі працівниками АТ”Житомиргаз” у різних районах нашого міста. Так, 30 липня 2021 року працівники АТ ” Житомиргаз” обманним шляхом потрапили до моєї квартири. Під приводом перевірки витоку газу в той час, як один працівник зі мною розмовляв, інший перекрив і опломбував кран постачання газу, не пояснюючи причини своїх дій. Коли я запитала: ” Що Ви робите?”, вони відповіли, що опломбування проводиться усім мешканцям під’їзду з метою проведення ремонтних робіт, так як декілька днів вже не було газу у всьому під’їзді.

Працівники АТ ” Житомиргазу”не з’ясовували у мене чи маю я заборгованість , словесно примушували мене до укладання договору з технічного обслуговування на Київській54, що є платною послугою і до встановлення лічильника; брехливо, незаконно здіснили задумане і втікли( коли керуючий під’їздом хотів запитати у них , чому мене опломбували біля під’їзду їх вже не було, а мені сказали, що будуть опломбовувати весь під’їзд, щоб провести ремонтні роботи мережі).

  У Кабміні повідомили, чи підвищаться тарифи на гарячу воду і опалення

На акті, який вони залишили і який я не підписувала, незрозумілим почерком вказані прізвища. На мою вимогу вказати прізвища працівників, які виконували роботи і їхного керівництва, я отримала зухвалу відповідь у вайбері, але ніяких прізвищ не називають, а лише відправляють на Київську 54, де я була вже двічи. Подала заяву на підключення та скаргу на ім’я голови правління АТ ” Житомиргаз” Ющенка В.І.

Вчора консультант перевірила хід заяви на підключення і сказала, що в ній стоїть позначка ” до виконання до 13.08″ .Як це розуміти? У нас в квартирі немає газу з 26.07 і ” до виконання до 13.08″? Як це можливо взагалі? Величезні черги і безліч скарг на Київській54, додзвонитися туди неможливо. Мій випадок, виявляється, далеко непоодинокий: працівники АТ” Житомиргаз” потрапляють в квартири під будь- яким приводом, на що не мають ніякого законного права, перекривають і опломбовують кран газопостачання, видають акт і відправляють на Київську 54 укладати договір на технічне обслуговування, який коштує орієнтовно 300+грн на рік з кожної квартири і не за що…….

  На Житомирщині затвердили чотири райони

Люди не мають бажання укладати такий договір, тому працівники АТ”Житомиргаз” діють таким чином, незаконно примушуючи і заганяючи людей у безвихідь, відчуваючи свою безнаказаність. Хочу застерегти і попередити усіх мешканців міста про дану ситуацію. Будьте пильними!”, – написала читачка.