У Житомирі втретє рахуватимуть безпритульних собак і запрошують волонтерів

У Житомирі втретє рахуватимуть безпритульних собак і запрошують волонтерів

У Житомирі втретє рахуватимуть безпритульних собак і запрошують волонтерів

Сьогодні, 18:43

З 26 по 28 серпня у Житомирі проведуть підрахунок вуличних собак. Такий захід відбудеться в обласному центрі вже втретє.

Про це 25 серпня повідомила пресслужба Житомирської міської ради.

Центр захисту тварин запрошує волонтерів долучитися до третього підрахунку безпритульних собак у Житомирі.

Підрахунок відбуватиметься 26 – 28 серпня з 7:00 – 9:00 години з використанням міжнародного методу, розробленого World Animal Protection на базі мобільного додатку “STRAYS ID” за підтримки партнерів.

Отримані результати дозволять оцінити ефективність реалізації міської програми гуманного регулювання чисельності тварин та внести корективи у подальшу роботу в цьому напрямі.

Аби долучитися, потрібно зареєструватися за посиланням. У розділі “район” обрати зручний сектор для підрахунку (наразі для реєстрації відкритий “синій” та “жовтий” кольори), вказати свої дані та закінчити реєстрацію. Після обробки анкети волонтера, модератор надішле на адресу електронної пошти лист-інструктаж щодо підрахунку.

Підрахунок розпочинається о 7:00. Волонтер завантажує на телефон з App Store або Play Market мобільний додаток “Strays ID”, вводить свій логін і пароль та розпочинає роботу на обраному секторі.

  Лікарі назвали ознаки малого інсульту: не пропустіть!

“Правила підрахунку прості: бачимо собаку, фотографуємо, не забуваючи про особисту безпеку, та вводимо додаткові дані, які можна візуально оцінити: стать, вік, розмір, стерилізована або ні (наявність вушної бирки), безпритульна чи, можливо, тварина на самовигулі без господаря (з нашийником). Якщо собаки перебувають на приватній території, йдуть на повідку поруч із власником, то такі тварини не реєструються. О 9:00 годині підрахунок закінчується. Контакти для довідок: 067 679 09 25 (модератор підрахунку Марта), Центр захисту тварин – 067 558 77 68”, – йдеться у повідомленні.