Хто хазяїн житомирського телебачення?

Хто хазяїн житомирського телебачення?

Хто хазяїн житомирського телебачення?

Сьогодні, 08:05

Гра престолів по «СК-ашному»

Житомир невелике місто, а тому закулісні ігри на одному з провідних місцевих телеканалів одразу привертають увагу, особливо, якщо це пов’язано з його продажем.

Все почалося з того, що керівник Житомирської обласної організації ПП «Європейська солідарність» Олександр Рабінович зневірився в своєму збитковому «дітищі» – телеканалі «СК1».Тоді ж в нього й з’явилася думка продати телеканал.

«Своє» завжди віддається важко, а тому для початку О.Рабінович домовився із товаришем Геннадієм Зубко щодо допомоги в фінансуванні. Навіщо останньому місцевий телеканал думаю розповідати не ватро, адже відповідь знаходиться перед «носом», точніше, в дзеркалі депутата міської ради на ім’я «Людмила», а на прізвище «Зубко».

Проте успіху вказана затія не принесла, після чого О.Рабінович вирішив проблему вже за традиційним для Житомира сценарієм: маєш збитковий бізнес – продай його Буткевичу.

Однак і тут сталася колізія. Адже співвласник ТОВ «АТБ-Маркет», який охоче прибрав би собі до рук місцевий телеканал, очікує на результати законопроекту «про олігархів», за яким, до речі, володіння ЗМІ є одним із ознак «олігарха». Тому офіційні перемовини призупинилися й розпочалося підпільне інвестування коштів у «СК1».

  Як у Житомирі затримували водія, який ледь не збив дитину на пішоходному переході. ФОТО. ВІДЕО

У результаті все закрутилося-завертілося так, що на редакційну політику Житомирського телеканалу «СК1» вже впливають представники різних організацій.

Призначений на телеканал, менеджер з «широкими» повноваженнями Олег Зонтов є представником Г.Буткевича (за інформацією в ЗМІ, керує прес-службою інвесткомпанії BGV-груп, власник Г.Буткевич).

Директор телеканалу Сергій Козел – вірний представник О.Рабіновича, а головний редактор «СК1» Катерина Домс – ставлениця Г.Зубко, який здається прогадав найбільше, адже про «співпрацю» Катерини з екс-депутатом, завдяки останній, знає вже півміста.

Ззовні нічого особливого, лише внутрішні «розборки» місцевого розмаху. Проте, що буде, коли в невинну «гру престолів» на телеканалі, втрутяться особисті амбіції, а з ними й конфлікти між новими-старими власниками – питання відкрите. Що ж, як то кажуть, вибори покажуть…

Автор статті: Михайло Трибіх