Міносвіти пояснило, як працюватимуть школи з наступного тижня

Міносвіти пояснило, як працюватимуть школи з наступного тижня

Міносвіти пояснило, як працюватимуть школи з наступного тижня

Сьогодні, 14:27

Міністерство освіти і науки України оприлюднило правила роботи закладів освіти із 20 вересня 2021 року.

Якщо в Україні запровадять «жовтий» рівень карантину, то відвідування закладів освіту учнями буде дозволено за умови наявності не менше як у 80% працівників закладу освіти документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, чи міжнародного, внутрішнього або іноземного сертифіката.

У разі введення «червоного» рівня карантину відвідування закладів освіти здобувачами буде дозволено, якщо 100% працівників закладу освіти матимуть документ, що підтверджує повний курс вакцинації, чи міжнародний, внутрішній або іноземний сертифікат.

Для підтвердження підходять сертифікати, які підтверджують вакцинацію від COVID-19 повним курсом однодозної чи дводозної вакцини («зелені»), а також сертифікати, які засвідчують негативний результат тестування методом ПЦР чи одужання особи від коронавірусу.

Скільки діятимуть COVID-сертифікати

Строк чинності COVID-сертифікатів, які підтверджують вакцинацію від COVID-19 однією дозою вакцини («жовті») від дати введення дози – 120 днів.

Срок дії сертифікатів вакцинації двома дозами («зелений») – 365 днів.

  До 20,5% с квартир и огородов. Как правительство хочет увеличить налоги с украинцев

Строк дії COVID-сертифікату, який підтверджує негативний результат тестування методом ПЛР – 72 години.

Строк дії сертифіката про одужання від COVID-19 – 180 днів.

Нагадаємо, в Україні вперше з травня кількість нових COVID-випадків наближається до 6 тисяч. Найбільша кількість підтверджених випадків зареєстрована у Львівській та Харківській областях.

Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко оголосив, що Україна увійшла в епідемічний сезон ГРВІ. Цей процес неминучий, відповідно зростає захворюваність, зокрема і на коронавірус.

За даними Міністерства охорони здоров’я, на 16 вересня більше 5 мільйонів українців завершили курс вакцинації від COVID-19 та отримали два щеплення. Ще понад мільйон людей готуються отримати другу дозу вакцини від коронавірусу.